Czekamy na Ciebie w Krakowie

Kraków odzyskiwanie danych przy ul Dietla

W Krakowie odzyskujemy dane  zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. W serwisie przy ul. Dietla możesz także zlecić usługę odzyskiwania danych z laptopa, bez konieczności własnoręcznego demontażu uszkodzonego dysku twardego. Sprawdź szczegóły odzyskiwania danych firm i osób prywatnych w Krakowie. 

W tym artykule:

  • Oferta nie tylko dla firm
  • Jakie dane odzyskujemy w Krakowie?
  • Odzyskiwanie danych Kraków – cennik
  • Kraków – gdzie odzyskać dane?

Praktycznie bez względu na rodzaj pracy, jaką każdy z nas wykonuje, codziennie korzystamy z coraz większych ilości danych. Większość naszych prywatnych zainteresowań również operuje na zbiorach informacji. Wszystkie te dane przechowują rozmaite urządzenia: od pendrive’ów, przez pamięci masowe, aż po smartfony. Dlatego w Krakowie otworzyliśmy punkt przyjęć, w którym zlecisz zarówno odzyskiwanie danych z dysku, jak i usunięcie blokady Android. Dowiedz się więcej na temat odzyskiwania danych Kraków.

Odzyskiwanie danych w Krakowie z dysków hdd, ssd, pendrive'ów i kart sd
Odzyskiwanie danych w Krakowie z dysków hdd, ssd, pendrive'ów i kart sd

Oferta nie tylko dla firm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych przygotowaliśmy przyspieszoną opcję diagnostyki i realizacji usługi. W jej ramach ekspertyzę uszkodzonego nośnika wykonujemy już w ciągu 24 godzin od jego otrzymania, a całe zlecenie realizujemy maksymalnie w ciągu 72 godzin. Dodatkowo pracujemy również w weekendy. 

Jednakże odzyskiwanie danych Kraków to oferta skierowana także do Klienta prywatnego, któremu przydarzyła się:

– awaria dysku HDD,

– usterka dysku SSD,

– zbita szybka w smartfonie,

– uszkodzenie pendrive’a lub karty SD.

Możemy odzyskać dane z laptopa lub pomóc odblokować telefon zablokowany wzorem lub pinem

Jakie dane odzyskujemy w Krakowie?

Odzyskiwanie danych Kraków realizujemy we współpracy z naszym punktem partnerskim przy ul. Dietla. Możesz odnieść pod ten adres uszkodzony nośnik (np. dysk, pendrive, czy smartfon). Pracownicy serwisu starannie zabezpieczą Twoje urządzenie na czas transportu, a potem odeślą do naszego laboratorium. Skontaktujemy się z Tobą po przeprowadzeniu ekspertyzy i przekażemy dokładną informację o cenie odzyskiwania danych. Po wykonaniu zlecenia będziesz mógł odebrać swoje urządzenie w serwisie przy ul. Dietla.

Możesz również zlecić nam odzyskiwanie danych z laptopa albo komputera stacjonarnego bez konieczności samodzielnego demontażu dysku. Po prostu przynieś cały komputer do serwisu na Dietla, a jego pracownicy wymontują uszkodzony nośnik i wyślą go do nas. Ty natomiast zabierzesz ze sobą laptop lub komputer. Po wykonaniu odzyskiwania danych z dysku, serwisanci z powrotem zamontują nośnik w Twoim urządzeniu.

odzyskiwanie danych z dysku teraz w Krakowie
Odzyskiwanie danych z dysku House of Data - teraz także w Krakowie

Odzyskiwanie danych Kraków – cennik

Koszty odzyskiwania danych zależą od kilku czynników.  Podstawowe znaczenie ma rodzaj nośnika oraz sposób jego uszkodzenia. Dodatkowych kosztów możesz spodziewać się również w przypadku tanich, chińskich dysków SSD, do których trudno zdobyć mikrokontrolery. Dokładną cenę odzyskiwania danych przedstawiamy po ekspertyzie nośnika wykonanej w naszym laboratorium. 

Poniżej przedstawiamy orientacyjne ceny odzyskiwania danych Kraków:

  • dyski twarde HDD: od 450 zł,
  • odzyskiwanie danych z dysku SSD: od 550 zł,
  • odzyskiwanie danych z telefonów: od 450 zł, 
  • pendrive i karty SD: od 350 zł. 
  • ściąganie blokady z telefonu Kraków: od 600 zł dla Androida 7 i nowszych wersji. 

Kraków – gdzie odzyskać dane?

Uszkodzony nośnik zawsze możesz bezpłatnie przesłać do nas za pomocą kuriera. W tym celu wypełnij formularz zgłoszeniowy i przygotuj nośnik do transportu. Kurier przyjedzie pod wskazany adres. Po otrzymaniu urządzenia wykonamy jego diagnostykę w wybranym przez Ciebie wariancie (diagnostyka darmowa lub płatna). Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić wyniki ekspertyzy oraz dokładną wycenę usługi. 

Możesz również samemu zawieźć nośnik do naszego serwisu przy ul. Dietla. Serwisanci przyjmą go za potwierdzeniem, zapakują i dostarczą do naszego laboratorium. Zajmą się także demontażem nośnika, jeżeli taka usługa będzie konieczna. Po wykonaniu zlecenia będziesz mógł odebrać urządzenie z tego samego serwisu. Oto adres punktu i godziny jego otwarcia:

Odzyskiwanie danych Kraków:

ul. Dietla 97, 

31-031 Kraków

Godziny otwarcia: 

poniedziałek – piątek od 09:15 do 18:00.