Gdzie w Katowicach przywrócić dane?

gdzie w katowicach przywrócić dane

Jeżeli mieszkasz w Katowicach i chciałbyś odzyskać dane, mamy dla Ciebie świetną wiadomość: w tym mieście znajduje się nasz punkt partnerski. Poznaj pełną ofertę i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z naszych usług? 

W tym wpisie:

  • Profesjonalne odzyskiwanie danych Katowice – dlaczego warto?
  • Odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu
  • Przywracanie danych  z dysku w Katowicach

Dane odzyskać można praktycznie z każdego nośnika, który uległ typowemu uszkodzeniu. Oczywiście bywają sytuacje, w których technicznie nie możemy pomóc. Zdarza się to jednak rzadko i dotyczy przypadków, w których nośniki są praktycznie zupełnie zniszczone. Jeżeli chcesz przekonać się, czy przywrócimy dane z Twojego dysku lub uszkodzonego telefonu, zamów kuriera po odbiór tych urządzeń albo zanieś je do naszego punktu partnerskiego w Katowicach. Dowiedz się więcej na ten temat.

Profesjonalne odzyskiwanie danych Katowice – dlaczego warto?

W Internecie nie brakuje „specjalistów”, którzy powiedzą Ci, jak odzyskać dane z każdego nośnika. Problem w tym, że wiele z takich amatorskich interwencji kończy się dalszą degradacją uszkodzonego już dysku, telefonu czy karty SD. W niektórych przypadkach dane zostają nawet nieodwracalnie zniszczone w wyniku nadpisania komórek pamięci. Z tych powodów zdecydowanie odradzamy samodzielne próby przywrócenia informacji z uszkodzonych nośników.

Znacznie lepiej, bo bezpieczniej, skorzystać z usług naszej firmy. Odzyskiwanie danych Katowice to usługa, w ramach której na początku wykonujemy profesjonalną ekspertyzę każdego nośnika. Na podstawie diagnostyki możemy odpowiedzieć na pytanie, czy dane da się odzyskać i ile to będzie kosztowało? Na tym etapie zawsze kontaktujemy się z Klientem i dopiero po jego akceptacji zakresu dalszych prac przystępujemy do przywracania informacji w naszym laboratorium.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu w Katowicach pozwala ocalić przed utratą zasoby takie, jak:

– wiadomości SMS i MMS,

– listy kontaktów,

– galerie zdjęć oraz filmów,

– inne pliki, przechowywane w pamięci urządzenia.

Nie zawsze możemy odzyskać wszystkie typy informacji. Zależy to przede wszystkim od rodzaju usterki oraz modelu urządzenia. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu wykonujemy również przed jego naprawą. Większość prac serwisowych wymaga po zakończeniu zresetowania urządzenia do ustawień fabrycznych. Ten proces nieodwracalnie usuwa wszystkie dane z telefonu.

Przywracanie danych  z dysku w Katowicach

W naszym partnerskim punkcie w Katowicach możesz także pozostawić uszkodzony dysk twardy. Pamiętaj, że odzyskujemy dane z dysków HDD oraz SSD, w tym także z modeli ze złączem M.2. Do uszkodzeń napędów magnetycznych dochodzi najczęściej w wyniku upadku lub działania wstrząsów o dużej amplitudzie. Natomiast dyski półprzewodnikowe zwykle doświadczają uszkodzeń logicznych, na które użytkownik często nie ma wpływu.

Niezależnie od rodzaju usterki Twojego dysku twardego, w większości przypadków możemy wykonać odzyskiwanie danych Katowice to miasto,  w którym możesz zlecić wykonanie  bezpłatnej, profesjonalnej ekspertyzy. Po zakończonym procesie, skopiujemy dane na nowy nośnik, który odeślemy do punktu partnerskiego. Będziesz go mógł odebrać w dogodnym dla Ciebie terminie. 

Adres punktu odzyskiwania danych w Katowicach

Uszkodzony nośnik, którym najczęściej jest dysk twardy lub telefon, możesz pozostawić w naszym punkcie partnerskim w Katowicach. Pracownicy serwisu uważnie zabezpieczą urządzenie na czas transportu i odeślą je specjalnym kurierem do naszego warszawskiego laboratorium. Tam technicy przeprowadzą ekspertyzę nośnika, po której skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia zakresu prac, kosztów oraz przybliżonego terminu realizacji zlecenia. Dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do przywracania danych. Masz zatem pełną kontrolę nad wszystkimi etapami realizacji tej usługi. 

Odzyskiwanie danych Katowice – adres punktu i godziny otwarcia:

NANOBIT

  1. Miła 22,

40-486 Katowice

pon. – pt.11:00 – 17:00

sob.11:00 – 14:00