Gdzie w Krakowie odzyskać dane?

Gdzie w Krakowie odzyskać dane

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie w Krakowie odzyskać dane, mamy dla Ciebie prawdopodobnie najlepszą odpowiedź: odwiedź nasz punkt partnerski. Możesz pozostawić w nim uszkodzony nośnik lub urządzenie, z których odzyskamy Twoje dane bezpiecznie i skutecznie. Dowiedz się więcej o na ten temat. 

W tym wpisie:

  • Kraków: skuteczne przywracanie danych 
  • Odzyskiwanie danych z dysku Kraków
  • Co i z jakich nośników można odzyskać?
  • Nasz krakowski oddział 

Odzyskiwanie danych Kraków od pewnego czasu możemy zrealizować dla Ciebie wygodniej, niż kiedykolwiek wcześniej. Nie musisz już zamawiać kuriera on-line po odbiór uszkodzonego nośnika. Wiemy, że zawsze wiąże się to z obawami, czy nośnik został odpowiednio dobrze zabezpieczony oraz o to, czy na pewno dotrze do naszego laboratorium. Zamiast tego możesz samemu odnieść dysk twardy, pendrive, smartfona czy kartę sd do naszego punktu partnerskiego w Krakowie przy ul. Dietla 97. 

Kraków: skuteczne przywracanie danych 

Zajmujemy się profesjonalnym przywracaniem danych praktycznie ze wszystkich rodzajów nośników. Na tle konkurencji wyróżnia nas jednak wyjątkowe podejście do klientów. Staramy się pomóc zawsze. Nawet wtedy, gdy przypadek wydaje się zupełnie beznadziejny. Stosujemy najnowocześniejsze i najbardziej wyrafinowane metody odzyskiwania danych po to, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. 

 

To właśnie dlatego często trafiają do nas uszkodzone dyski twarde oraz smartfony, które konkurencja spisała już na straty. Do tej pory przywróciliśmy dane z 18 nośników w tak fatalnym stanie. Nic więc dziwnego, że ogólna skuteczność naszego laboratorium wynosi aż 97%. Jeżeli szukasz miejsca w Krakowie, w którym bezpiecznie odzyskasz dane ze swojego nośnika, zapraszamy do oddziału przy ul. Dietla 97

odzyskiwanie danych kraków
Odzyskiwanie danych w Krakowie przy u. Dietla 97

Odzyskiwanie danych z dysku Kraków

Jedną z najpopularniejszych usług, jest odzyskiwanie danych z dysku Kraków. Oczywiście wykonujemy ją zarówno dla nośników magnetycznych, jak i dysków półprzewodnikowych, również ze złączem M.2. Odzyskiwanie danych z dysku, zresztą tak, jak i z innych nośników, każdorazowo poprzedza dokładna ekspertyza. Dopiero po wykonaniu szczegółowej diagnostyki możemy wycenić nasze usługi i wstępnie określić, jak dużo czasu zajmie odzyskiwanie danych Kraków

 

Warto pamiętać, że w niektórych przypadkach przywrócenie danych może wymagać zakupu działającego dysku, identycznego z Twoim uszkodzonym modelem. Z działającego nośnika możemy przełożyć niektóre elementy (np. głowice, czasem również elektronikę), co pozwala uzyskać dostęp do informacji. W przypadku dysków SSD wymieniamy najczęściej kontrolery pamięci. Czasami uszkodzeniu ulegają same kości pamięci. Ale zazwyczaj nawet wtedy możemy odzyskać dane przechowywane w pozostałych chipach.  

 

Co i z jakich nośników można odzyskać?

Klienci często pytają nas, jakie możemy odzyskać dane Kraków to miasto, w którym możesz pozostawić swój nośnik w naszym punkcie partnerskim przy ul. Dietla 97. Stamtąd trafi on do naszego laboratorium, do którego docierają nośniki i urządzenia z całego kraju. Dzięki realizacji usług w jednym, specjalistycznie wyposażonym serwisie możemy zagwarantować jednakową skuteczność naszych działań niezależnie do miejsca zamieszkania Klienta. 

 

Przywracamy dane z telefonów komórkowych, pendrive’ów oraz kart sd. Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych z dysków twardych dowolnego typu. Natomiast jeżeli chodzi o to, jakie informacje przywracamy, to wszystko zależy od potrzeb klienta. Z dysków twardych możemy odzyskać każdy plik, o ile jest to oczywiście technicznie możliwe. Natomiast w przypadku smartfonów, najczęściej odzyskujemy listy kontaktów i wiadomości sms. Niekiedy problem stanowi przywrócenie np. wiadomości MMS, plików graficznych i dźwiękowych oraz innych danych. W praktyce wszystko zależy jednak od modelu telefonu oraz rodzaju uszkodzenia. 

Odzyskiwanie danych z dysku w Krakowie
Odzyskiwanie danych z dysku w Krakowie realizujemy dla HDD i SSD oraz SSD M.2

Nasz krakowski oddział 

Odzyskiwanie danych w Krakowie realizuje nasz partner, firma GSM-SPEC, która na co dzień zajmuje się skupem, profesjonalnym serwisem oraz sprzedażą głównie smartfonów. Przynieś swój uszkodzony nośnik (smartfon, dysk twardy, pendrive) do oddziału firmy, który mieści się przy ul. Dietla 97. Pracownik serwisu przyjmie Twoje urządzenie, a następnie bezpiecznie zapakuje oraz natychmiast wyśle do naszego laboratorium.

 

Po wykonaniu odzyskiwania danych Kraków odeślemy Twoje urządzenie oraz drugi nośnik z odczytanymi informacjami z powrotem do punktu partnerskiego przy ul. Dietla 97. Przesyłka będzie czekała na Ciebie, więc odbierzesz ją w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Krakowie.