O nas

Specjaliści z firmy HouseOfData odzyskują dane z różnego typu nośników takich jak dyski SDD, HDD oraz macierzy RAID czy telefonów komórkowych. Każde działanie przeprowadzone w laboratorium odzyskiwania danych wymaga specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnego sprzętu. HouseOfData korzysta z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku a odzysk danych wykonują doświadczeni specjaliści związani z branżą od lat!

Klienci HouseOfData mogą liczyć na wysoką jakość odzysku danych w przypadku braku dostępu do danych, wykasowaniu partycji, aktualizacji systemu oraz w przypadku bardziej skomplikowanych zleceń takich jak uszkodzenia głowic w dysku HDD, uszkodzenia elektroniki w dysku HDD lub uszkodzenie płyty głównej w telefonie komórkowym.

Specjaliści zajmujący się odzyskiem danych korzystają z najnowocześniejszych metod dostępnych na rynku. Dzięki ciągłym szkoleniom oraz podążaniem za trendami wraz z pojawiającymi się nowinkami technicznymi jesteśmy w stanie realizować odzysk w blisko 93% przypadków!

0 %
zadowolonych klientów
0 %
skuteczności w przypadku uszkodzeń mechanicznych
0 %
skuteczności w przypadku uszkodzeń logicznych

Co nasi klienci mówią o nas?