Jak odblokować telefon zablokowany wzorem lub pinem?

jak odblokować telefon zablokowany pinem lub wzorem

Hasło, które pozwala zablokować dostęp do smartfona, może być numerem PIN do telefonu lub mieć postać graficznego symbolu, który trzeba odtworzyć ruchem palca na ekranie blokady. Przekonaj się, co zrobić, gdy zapomnisz hasła do smartfonu w 2021 roku? Czyli jak odblokować telefon zablokowany wzorem lub pinem?

W tym artykule:

Jeśli korzystasz ze smartfona na co dzień, szansę na to, że zapomnisz hasło blokady Android, są znikome. Ale kiedy próbujesz uruchomić telefon, który od dawna leżał w szufladzie lub otrzymałeś aparat z blokadą, sprawy się komplikują. Jak odblokować telefon zablokowany hasłem Huawei bez utraty danych? A może więc lepiej w ogóle nie zakładać blokady na Androida?

Po co zakładać hasło na smartfona?

Smartfony stały się czymś więcej, niż komputerami osobistymi. Przechowują nie tylko nasze wiadomości, lecz także prywatne zdjęcia i maile, a nawet dane, wykorzystywane np. w elektronicznej bankowości. Kiedy zgubisz smartfona, jedyną obroną przed nieautoryzowanym dostępem do tych wszystkich wrażliwych danych jest właśnie blokada dostępu Android. W praktyce użytkowanie smartfonu bez niej przypomina pozostawienie otwartego auta w ciemnej uliczce.  

Nic więc dziwnego, że pytanie, jak odblokować telefon zablokowany wzorem Huawei jest tak popularne. Możesz spróbować sposobów rekomendowanych przez producenta, które omawiamy w dalszej części tego artykułu. Jeśli zawiodą, pamiętaj, że jest lepszy sposób, niż reset smartfona do ustawień fabrycznych, który wymaże z niego wszystkie Twoje dane. Za pomocą najlepszej metody w 2021 roku odzyskujemy hasła do nowoczesnych smartfonów Huawei, większości telefonów firmy Xiomi oraz Samsung.

Backup a odzyskiwanie danych Android

Powinieneś pamiętać, że choć blokada ogranicza dostęp do Twoich prywatnych danych osobom postronnym, to jednak nie chroni przed ich utratą, np. w wyniku zagubienia czy zniszczenia urządzenia. Dlatego zalecamy wykonywanie regularnych kopii zapasowych smartfonu, które ułatwią odzyskiwanie danych z telefonu.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, rozpoczynając od ekspertyzy urządzenia. Jeśli posiadasz nowego smartfona od jednego z najpopularniejszych producentów istnieje ok. 90% szans na to, że dzięki naszej metodzie odkryjemy hasło do Androida. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak odblokować telefon zablokowany hasłem Huawei bez utraty danych?

Blokada ekranu android jak usunąć?

Co zrobić, gdy zapomnisz hasła blokady do smartfona? Najważniejsze: nie wpadaj w panikę. Skorzystaj z trzech prostych kroków, aby odzyskać hasło do telefonu:

  1. Zastanów się, czy sam nie zmieniałeś ostatnio hasła? A może zrobił to ktoś, kto też znał wzór blokady Twojego telefonu?
  1. Niektóre smartfony (np. Huawei) oferują funkcję tzw. Przestrzeni prywatnej, do której dostęp jest zabezpieczony hasłem. Upewnij się, że na ekranie blokady nie widnieje prośba o podanie wzoru właśnie do Przestrzeni prywatnej. Być może po prostu mylisz hasła?
  1. Hasło blokady smartfona przypisane jest do konta jego właściciela. Upewnij się, że jesteś na nie zalogowany. Być może niepostrzeżenie zalogowałeś się na konto użytkownika dodatkowego?

Jeśli pomimo wykonania powyższych kroków nadal stoisz przed dylematem, jak odblokować telefon zablokowany hasłem Huawei bez utraty danych – zapraszamy do nas. Zadzwoń pod numer: 

Odzyskiwanie danych Android tel. 881 588 521

Najlepsza metoda na zapomniane hasło w 2021 roku


Zdecydowanie odradzamy stosowanie jakichkolwiek programów, które po podłączeniu urządzenia do komputera, mają odzyskać zapomniane hasło smartfona W 2021 roku jedyną pewną metodą jest wywołanie kontrolowanego, krótkiego spięcia na płycie głównej telefonu. Czynność tę wykonują nasi eksperci w warunkach laboratoryjnych, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia urządzenia jest znikome. W przeciwieństwie do użycia aplikacji, ta metoda nie czyści pamięci telefonu, a więc gwarantuje bezpieczne odzyskiwanie danych. W ten sposób możesz również odblokować telefon zablokowany wzorem Huawei, Xiomi i Samsung.