O nas, czyli Twój HouseOfData

Specjaliści z firmy HouseOfData odzyskują dane z różnego typu nośników takich, jak dyski SDD, HDD oraz macierze RAID czy telefony komórkowe.

Każda operacja odzyskiwania danych przeprowadzana jest w specjalistycznym laboratorium i wymaga fachowej wiedzy oraz profesjonalnego sprzętu.

HouseOfData korzysta z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku, a odzyskiwanie danych przeprowadzają doświadczeni specjaliści związani z branżą od lat!

Sprawdź, co mówi o nas Klienci?

Jak wygląda proces odzyskiwania danych?

1. Zamów bezpłatnego kuriera

W celu wykonania ekspertyzy, zostaw nośnik w jednym z naszych punktów lub zamów bezpłatnego kuriera!  Oczywiście zlecenie możesz złożyć przez stronę internetową w zakładce „zamów kuriera” lub przez naszą infolinię.

bus zamówienie kuriera - odbiór przesyłki - zamów bezpłatnego kuriera
kciuk w górę - potwierdzenie przyjęcia zlecenia oraz nadanie numeru zlecenia

2. POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA NOŚNIKA ORAZ NADANIE NUMERU

Podczas gdy my wykonujemy ekspertyzę, Ty otrzymujesz maila w którym potwierdzamy przyjęcie nośnika. Istotne jest to że na tym etapie nadajemy Twojemu zleceniu niepowtarzalny numer, na podstawie którego będziesz mógł monitorować  postęp prac.

3. PRZEPROWADZENIE EKSPERTYZY

Abyśmy mogli przejść do rozwiązania problemu niezbędna jest ekspertyza. Określa ona jakiej metody użyjemy oraz jaki będzie całkowity koszt odczytu danych.

szukanie rozwiązania - przeprowadzenie ekspertyzy - wycena usługi
mailowe powiadomienie klienta o wynikach ekspertyzy - raport

4. MAILOWE POWIADOMIENIE KLIENTA O WYNIKACH EKSPERTYZY

Po wykonaniu ekspertyzy dostaniesz od nas raport, w którym opiszemy jakie prace zostaną podjęte w laboratorium. Przede wszystkim zależy nam na Twoim zadowoleniu. Od tego momentu czekamy 5 dni na Twoją decyzję!

5. DECYZJA KLIENTA O AKCEPTACJI LUB REZYGNACJI Z PROCESU

Jeżeli nie zdecydujesz się na odzysk, chcemy abyś jak najszybciej otrzymał swój nośnik z powrotem. Prawdopodobnie nośnik zostanie do Ciebie odesłany jeszcze tego samego dnia przesyłką kurierską. Koszt wysyłki nośnika to 25 zł.

decyzja klienta o akceptacji lub rezygnacji z procesu
naprawa - proces odzysku danych

6. PROCES ODZYSKU DANYCH

Średni czas od zaakceptowania zlecenia do zrealizowania w trybie standardowych to około 1,5-2 tygodnie. Podczas gdy w przypadku zleceń ekonomicznych, proces ten trwa 3-4 tygodnie.

7. ZAKOŃCZENIE PROCEDUR

Kończąc zlecenie odczytu danych informujemy Cie o tym mailowo oraz czekamy na uregulowanie płatności.  Nośnik wysyłamy przesyłką kurierską. Dane te są zaszyfrowane, a klucz do odszyfrowania klient otrzymuje oddzielnie.

odzyskiwanie danych współpraca
zachęcamy do podzielenia się opinią - zakończenie usługi

8. ZACHĘCAMY DO PODZIELENIA SIĘ OPINIĄ

Zdanie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne. Staramy się, aby usługi świadczone przez nas były na jak najwyższym poziomie a klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni. To dzięki Tobie możemy się rozwijać.  Dziękujemy że jesteś!

Wiedza ekspertów
dla Twojego bezpieczeństwa

Przeczytaj nasze FAQ, aby poznać proces odzyskiwania danych HouseOfData. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, na którym etapie jest Twoje zlecenie. Odkryj najciekawsze lub najtrudniejsze zlecenia, które zrealizowaliśmy. Dowiedz się więcej na temat uszkodzeń nośników i sposobach ich zapobiegania na naszym Blogu o odzyskiwaniu danych.

FAQ