Oddział w Warszawie

Odzyskiwanie danych w Wawie

Jedynie na terenie Warszawy House of Data oferuje usługi rozszerzone o bezpłatny odbiór nośnika bezpośrednio od klienta. Poznaj szczegóły oferty i przekonaj się, ile kosztuje odzyskiwanie danych w Warszawie oraz kiedy możemy wykonać je skutecznie?

W tym artykule:

 • Odzyskiwanie danych w Warszawie – szczegóły
 • Odbierzemy Twój nośnik
 • Ceny odzyskiwania danych w Warszawie
 • Odzyskiwanie danych firmowych
 • Warszawa – gdzie odzyskać dane?

Profesjonalne odzyskiwanie danych Warszawa przygotowaliśmy specjalnie z myślą o klientach prywatnych oraz firmach i instytucjach. Codziennie dbamy o to, aby nawet po najbardziej fatalnych uszkodzeniach i beznadziejnych awariach przywrócić dostęp do informacji, zmagazynowanych na nośnikach elektronicznych. Sprawdź, w jakich sytuacjach możemy Ci pomóc?

Odzyskiwanie danych w Warszawie - szczegóły oferty


Odzyskiwanie danych w Warszawie – szczegóły 

Specjalizujemy się obsłudze uszkodzonych dysków twardych. Dotyczy to przede wszystkim odzyskiwania danych z dysków hdd, które uległy typowym dla tych konstrukcji awariom, czyli:

 • unieruchomieniu głowicy,
 • uderzeniu głowicy o powierzchnię talerza,
 • przepaleniu elektroniki na skutek przepięcia,
 • zostały sformatowane, usunięto z nich dane lub partycje,
 • informacje zostały zaszyfrowane w wyniku działania złośliwego oprogramowania.

Ostatnie usterki logiczne dotyczą również nośników półprzewodnikowych. Odzyskiwanie danych z dysku SSD wykonujemy również po awariach mikrokontrolerów, a nawet samych kości pamięci. 

Ponadto zajmujemy się odzyskiwaniem danych Android z urządzeń mobilnych takich, jak smartfony, tablety, smartwatche i inne. Dzięki nowatorskiej technice możemy również pomóc, kiedy zapomni się wzór blokady Android


Odbierzemy Twój nośnik

Nasze stołeczne laboratorium przyjmuje nośniki Klientów z całego kraju, które docierają zwykle w ubezpieczonych przesyłkach kurierskich. Jednakże w Warszawie uruchomiliśmy dodatkową usługę, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór naszej oferty. Oto szczegóły:

Po wcześniejszym ustaleniu, nasz pracownik przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, aby odebrać uszkodzony nośnik. Jeśli trzeba, na miejscu wymontuje dysk z laptopa lub komputera stacjonarnego, a następnie niezwłocznie dostarczy do laboratorium. 

W ten sposób oszczędzasz czas potrzebny na zamówienie standardowego kuriera. Poza tym zyskujesz pewność, że Twoje urządzenie znajdzie się w rękach techników tak szybko, jak to tylko możliwe. Wybierz odzyskiwanie danych Warszawa z odbiorem nośnika oraz ekspresową diagnostykę, jeżeli najważniejsza jest maksymalnie szybka realizacja zlecenia. 

Cena odzyskiwania danych w Warszawie zależy od wielu czynników


Ceny odzyskiwania danych w Warszawie

Cena odzyskiwania danych praktycznie w każdym przypadku jest inna. Wszystko zależy bowiem trzech podstawowych czynników:

 • typu nośnika,
 • rodzaju uszkodzenia,
 • opcji realizacji zlecenia (w trybie standardowym lub przyspieszonym). 

W praktyce największy wpływ na ostateczną cenę odzyskiwania danych ma oczywiście rodzaj uszkodzenia, ponieważ od tego czynnika zwykle zależy wykorzystana metoda odzysku. Poniżej podajemy minimalne ceny odzyskiwania danych Warszawa:

 • odzyskiwanie danych z dysku twardego HDD: od 450 zł,
 • z SSD: od 550 zł,
 • odzyskiwanie danych Android: od 450 zł, 
 • pendrive i karty SD: od 350 zł. 
 • ściąganie blokady z telefonu Warszawa: od 600 zł dla Androida 7 i nowszych wersji. 

 

Odzyskiwanie danych firmowych 

Odzyskiwanie danych Warszawa to usługa, z której często korzystają również firmy. Zarówno większe przedsiębiorstwa, jak i jednoosobowe działalności gospodarcze. We wpisie o odzyskiwaniu danych firmy przedstawiamy wyniki ankiety, którą przeprowadziliśmy wśród biznesowych klientów. 

Dzięki niej dowiedzieliśmy się na przykład, że ponad 40% klientów wybrało nasze usługi ze względu na szybką ekspertyzę oraz wycenę. Niemal co dziesiąty respondowany zdecydował się na House of Data z powodu polecenia przez znajomego lub współpracownika. Jesteśmy dumni z osiąganych wyników i zadowolonych Klientów. Teraz i Ty możesz dołączyć do ich grona. Zapraszamy! 

 

Warszawa – gdzie odzyskać dane?

Przypominamy o opcji odbioru uszkodzonego nośnika przez naszego pracownika ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji na terenie Warszawy. Możesz również bezpłatnie zamówić tradycyjnego kuriera, albo samemu odnieść uszkodzony nośnik do naszego punktu partnerskiego. Adres znajduje się poniżej. Niezależnie od sposobu, w jaki Twoje urządzenie dotrze do naszego laboratorium, po wykonaniu ekspertyzy, ale przed podjęciem dalszych czynności, skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić szczegółową wycenę prac. 

Odzyskiwanie danych Warszawa adres:

Pogotowie GSM24 

ul. Wołoska 7,

02-675 Warszawa

Godziny otwarcia: pon. – pt. 09:00 – 18:00

Wymagana telefoniczna rezerwacja terminu wizyty pod numerem +48 533 583 818