Odzyskaj Twoje dane w Rzeszowie

Odzyskaj Twoje dane w Rzeszowie

Jeżeli Twój dysk nagle przestał działać, dzieci zmieniły wzór ekranu blokady Android lub pendrive prosi o formatowanie – proponujemy Ci skuteczne odzyskiwanie danych. W Rzeszowie posiadamy trzy serwisy partnerskie. Dowiedz się więcej na ten temat.

W tym artykule:

Twoje cyfrowe dane to przecież Twój świat. Teoretycznie wirtualny, ale jakże często wpływa on na Twoją realną codzienność? Ile razy w ciągu każdego dnia sięgasz do pamięci smartfona? Ile ważnych lub nawet bezcennych informacji przechowujesz na dyskach twardych i pendrive’ach? A czy wiesz, jak łatwo możesz stracić dostęp do zawartości tych urządzeń? Wtedy jedynym ratunkiem okazuje się profesjonalne odzyskiwanie danych Rzeszów oferuje aż trzy punkty, w których możesz zostawić swój uszkodzony nośnik.

Odzyskiwanie różnych danych ze wszystkich nośników w Rzeszowie
W Rzeszowie możesz odzyskać wszystkie dane z dowolnego nośnika

Odzyskiwanie danych w Rzeszowie 

Odzyskiwanie danych w Rzeszowie realizują nasi wykwalifikowani pracownicy. Technicy korzystają z nowoczesnego laboratorium i najnowszego wyposażenia. Ale wszystkie te nowinki techniczne nie byłyby tak skuteczne, gdyby nie ogromna wiedza i praktyczne doświadczenie naszych specjalistów. Teraz możesz z tego skorzystać także w Rzeszowie.

W lipcu 2021 r. nawiązaliśmy współpracę z trzema serwisami sprzętu IT w tym mieście. Dzięki temu możesz zostawić w tych punktach swój nośnik oraz odebrać go po odzyskaniu danych. Oto lista adresów, w których zlecisz odzyskiwanie danych:

  1. Rejtana 10A lok. 111, 34-312 Rzeszów
  2. Pelczara 4, 34-312 Rzeszów
  3. Ofiar Katynia 15 lok. 5, 34-312 Rzeszów

Przywracanie danych – jakie i z jakich urządzeń?

Najprościej odzyskiwanie danych zlecić za pomocą naszego formularza kontaktowego. W ten sposób zamówisz bezpłatnego kuriera, który przyjedzie prosto do Twojego domu po uszkodzony nośnik. Jedyne, co trzeba zrobić, to opisać usterkę i zapakować urządzenie. Kurier dostarczy je bezpośrednio do naszego laboratorium. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po wykonaniu ekspertyzy nośnika i przedstawimy rozwiązanie problemu przed podjęciem dalszych działań. Poznasz dokładną cenę odzyskiwania danych i będziesz mógł ją zaakceptować lub wycofać się z realizacji usługi. 

W House of Data specjalizujemy się w odzyskiwaniu wszystkich rodzajów danych, czyli zdjęć, plików tekstowych, filmów, plików dźwiękowych, wiadomości sms i email. Wiemy także, jak usunąć blokadę ekranu wzorem nawet w najnowszych smartfonach i tabletach. Szybko i bezpiecznie odzyskujemy dane z: 

– dysków twardych hdd oraz ssd,

– telefonów, smartfonów i tabletów,

– pendrive’ów oraz kart SD,

– macierzy RAID, 

– po sformatowaniu nośnika, przypadkowym usunięciu lub działaniu szkodliwego oprogramowania. 

Profesjonalne odzyskiwanie danych z telefonów w Rzeszowie
Odzyskiwanie danych z telefonów w Rzeszowie w tym wzoru lub pinu blokady Android

Profesjonalne odzyskiwanie danych z telefonu

Profesjonalne odzyskiwanie danych z telefonu musi być nie tylko skuteczne, lecz przede wszystkim bezpieczne. Chodzi o to, aby nie spowodować resetu urządzenia do ustawień fabrycznych. Ponieważ wtedy cała zawartość pamięci zostanie nadpisana, co bezpowrotnie zniszczy dane. Dlatego jeżeli naprawdę zależy Ci na zawartości swojego smartfona, odradzamy eksperymenty z oprogramowaniem z Internetu czy amatorskimi sposobami. Lepiej po prostu wyślij do nas smartfon, albo przynieś go do jednego z trzech punktów odzyskiwania danych w Rzeszowie i skorzystaj z darmowej ekspertyzy z wyceną. 

Profesjonalne odzyskiwanie danych z telefonu dotyczy także sytuacji, w której nie będziesz wiedział, jak odblokować telefon zablokowany wzorem lub pinem. Może się zdarzyć, że zapomnisz hasła blokady Android, albo ktoś je zmieni (najczęściej robią to dzieci naszych Klientów). W tej sytuacji po prostu skontaktuj się z nami. Pomagamy w 99% procentach przypadków, stosując wyłącznie bezpieczne metody odzyskiwania danych z telefonu. Dowiedz się więcej o usuwaniu blokady ekranu Android.

Odzyskiwanie danych z dysku Rzeszów

Bez względu na to, który z Twoich nośników odmawia posłuszeństwa, wybierz sprawdzoną firmę, która oferuje odzyskiwanie danych Rzeszów obsługuje House of Data. Moglibyśmy pochwalić się naszymi statystykami zadowolenia Klienta czy skuteczności w odzyskiwaniu danych z dysku SSD lub HDD. Ale pozostawiamy to konkurencji.

Dla nas najważniejsze są Twoje dane, ponieważ to właśnie one tworzą Twój świat. Pracujemy dla Ciebie nie z powodów biznesowych czy dla własnego prestiżu. Misją House of Data niezmiennie pozostaje troska o to, co często okazuje się najcenniejsze, czyli spokój i bezpieczeństwo Klientów, którzy nam zaufali. Zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Co naprawdę możemy dla Ciebie odzyskać?