Odzyskiwanie danych Katowice

Odzyskiwanie danych Katowice wykonujemy we współpracy z naszym punktem partnerskim zlokalizowanym właśnie w stolicy województwa śląskiego. Sprawdź, jakie korzyści zyskujesz dzięki tej współpracy. Dowiedz się, gdzie w Katowicach możesz zostawić nośnik, z którego odzyskamy dane?

 

Spis treści:

 1. Kiedy odzyskać dane z dysku?
 2. Odzyskiwanie danych z dysku Katowice
 3. Z jakich dysków można odzyskać dane?
 4. Jak odzyskać dane Android w Katowicach?
 5. Jak odblokować telefon, gdy zapomni się wzoru?
 6. Odzyskiwanie danych w Katowicach – adres

Odzyskiwanie danych staje się coraz popularniejsze. Jeszcze do niedawna obsługiwaliśmy wyłącznie firmy oraz klientów biznesowych. Obecnie, głównie dzięki atrakcyjnym cenom odzyskiwania danych, usługi te wykonujemy dla rosnącej grupy klientów indywidualnych. Teraz możesz wybrać również odzyskiwanie danych Katowice. Poznaj szczegóły naszej oferty. 

Kiedy odzyskać dane z dysku?

Odzyskiwanie danych z dysku Katowice okazuje się konieczne, kiedy nośnik odmawia posłuszeństwa. Jednak bardzo rzadko dzieje się to bez wcześniejszych objawów. Z drugiej strony ich wystąpienie nieodmiennie zwiastuje awarię dysku twardego, której wystąpienie jest tylko kwestią czasu. 

 

Odzyskiwanie danych z dysku należy wykonać jeśli:

– BIOS nie wykrywa prawidłowo podłączonego dysku,

– system operacyjny nie może się uruchomić,

– podczas pracy nośniki wydaje niespotykane dotąd dźwięki,

– komputer często zawiesza się, w Windows pojawiają się tzw. blue screeny,

– system zwalnia,

– nie można odczytać lub zapisać niektórych plików i katalogów,

– zauważyłeś zniknięcie danych. 

Odzyskiwanie danych Katowice
House of Data - odzyskiwanie danych w Katowicach, ul. Miła 22

Odzyskiwanie danych z dysku Katowice 

Jeżeli wystąpi u Ciebie któryś z przedstawionych wyżej objawów, pomyśl poważnie o odzyskiwaniu danych z dysku. Pamiętaj, że praca nośnika, na którym wykryto już problemy, zwykle prowadzi do szybkich i poważnych uszkodzeń. Część z nich może się skończyć nieodwracalną utratą informacji. Dlatego jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich informacji, przynieś dysk twardy do naszego punktu w Katowicach niezwłocznie po zauważeniu problemów. 

 

Odzyskiwanie danych z dysku Katowice wykonujemy w naszym specjalistycznym laboratorium. Twój nośniki trafi do nas w zabezpieczonej i ubezpieczonej przesyłce. Zaraz po jej otrzymaniu przeprowadzimy dokładną ekspertyzę nośnika. Diagnostyka pozwoli nam ustalić przyczynę awarii oraz zaproponować najbardziej skuteczną metodę odzyskiwania danych. Po zaakceptowaniu przez Ciebie kosztorysu, przystąpimy do dalszych prac nad Twoim nośnikiem.  

Z jakich dysków można odzyskać dane?

Klienci często pytają nas, z jakich dysków można odzyskać dane? W tym temacie możemy pochwalić się aż 96% skutecznością, ponieważ dane można odzyskać praktycznie z każdego dysku. Zajmujemy się profesjonalnym przywracaniem informacji z dysków:

 1. magnetycznych, czyli HDD (Hard Disc Drive),
 2. półþrzewodnikowych, czyli SSD (Solid State Drive),
 3. SSD M.2.
 4. wszystkich powyższych uszkodzonych:
  • mechanicznie,
  • logicznie,
  • fizyczne,
  • elektrycznie. 

Jak odzyskać dane Android w Katowicach?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy również usługi odzyskiwania danych z Android. Dotyczy to praktycznie wszystkich urządzeń, pracujących pod kontrolą tego systemu operacyjnego, czyli tabletów, smartfonów, smartwatchy. Najczęściej jednak wykonujemy odzyskiwanie danych z telefonu Katowice. W ramach tej usługi przywrócić można różne informacje: od listy kontaktów, przez wiadomości sms oraz mms, aż po prywatne notatki, zdjęcia i filmy. 

Nie zawsze jednak możemy odzyskać wszystkie dane, przechowywane w pamięci telefonu. Wiele zależy od modelu urządzenia oraz rodzaju uszkodzenia. Najgorszą, bo zupełnie beznadziejną sytuacją, jest przywrócenie urządzenia do ustawień fabrycznych, czyli tzw. hard reset. Procedura ta nie tylko usuwa całą zawartość pamięci, ale jeszcze dodatkowo nadpisuje jej komórki. W efekcie pierwotne dane zostają nieodwracalnie zniszczone. 

Jak odblokować telefon, gdy zapomni się wzoru?

Możemy skutecznie Ci pomóc także wtedy, gdy zapomnisz wzór lub hasło blokady ekranu Android. Pamiętaj, że wbrew reklamom w internecie, nie istnieje żadne oprogramowanie, dzięki któremu po podłączeniu telefonu do komputera, można zresetować lub odzyskać hasło blokady Android. Dane te są wyjątkowo dokładnie zabezpieczone, między innymi za pomocą wewnętrznego szyfrowania, co uniemożliwia również ich odzyskanie za pomocą metody chip-off

Jeżeli pytasz: blokada ekranu Android – jak usunąć w Katowicach, mamy dla Ciebie wielokrotnie już sprawdzoną odpowiedź. Dzięki zastosowaniu unikalnej metody możemy podglądać hasło, pin lub wzór blokady. W tym celu na płycie głównej urządzenia nasz technik wykonuje kontrolowane spięcie. Po całej operacji nie pozostają żadne ślady (poza uszkodzonymi plombami gwarancyjnymi), a hasło czy pin pozostają takie same, ponieważ nie zmieniamy ich, a jedynie podglądamy. 

Odzyskiwanie danych w Katowicach – adres

Aby odzyskać dane w Katowicach z dowolnego nośnika, po prostu przynieś go do naszego punktu partnerskiego. Tak szybko, jak to tylko możliwe, uszkodzone urządzenie trafi do naszego laboratorium. Kolejnym etapem będzie ekspertyza nośnika i określenie rodzaju oraz rozmiaru awarii. Na tej podstawie przygotujemy kosztorys oraz oszacujemy wstępnie czas realizacji usługi. A następnie powiadomimy Cię o tym wszystkim. Dopiero po Twojej akceptacji kosztów i terminu zakończenia prac, rozpoczniemy odzyskiwanie danych z dysku lub innego nośnika. 

Odzyskiwanie danych Katowice adres:

NANOBIT

ul. Miła 22, 

40-486 Katowice

Godziny otwarcia:

pon. – pt.11:00 – 17:00

sob.11:00 – 14:00

Współpracuj z nami!

Zyskaj do 15% prowizji od wartości zleceń, które nam przekażesz! Zgłoś swój serwis, jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę. Będziemy przesyłać do Ciebie swoich klientów, za co także otrzymasz prowizję. Zadzwoń lub napisz do nas, aby sprawdzić, co możemy Ci zaoferować

Blog o odzyskiwaniu danych

Dyski twarde: uszkodzenia, ochrona nośników i danych

Dyski twarde od wielu dekad przechowują dane elektroniczne, których z roku na rok produkujemy coraz więcej. Wzrasta zatem pojemność tych urządzeń, a konstruktorzy sięgają po coraz nowsze technologie. Pomimo tego dyski twarde każdego typu podatne są na uszkodzenia. Dlatego dowiedz...

Czytaj więcej

Jaki wybrać dysk twardy do komputera stacjonarnego?

Wybór najlepszego dysku twardego do komputera stacjonarnego nie jest prosty. I można go przeprowadzić w oparciu o różne kryteria. Jednak uwzględniając koszty odzyskiwania danych z dysku, łatwo wyłonić zwycięzcę tego zestawienia. Sprawdź szczegóły. Spis treści: Wady i zalety wszystkich rodzajów...

Czytaj więcej

Jak odzyskać dane z uszkodzonego dysku zewnętrznego?

Odzyskiwanie danych z zewnętrznego dysku twardego to usługa, którą wykonujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Typowe uszkodzenia tych nośników różnią się w zależności od technologii, w której zostały wykonane. Dlatego różne są metody odzyskiwania danych z dysków zewnętrznych....

Czytaj więcej
Uszkodzona głowica dysku

Uszkodzona głowica dysku – jak odzyskać dane?

Uszkodzenie głowic to jedne z najczęstszych i najpoważniejszych usterek magnetycznych dysków twardych. Zdarzają się zarówno z winy użytkownika, jak i powodu wyeksploatowania lub czynników losowych. Sprawdź, jak odzyskać dane, kiedy głowica ulegnie uszkodzeniu. W tym wpisie: Co to jest głowica...

Czytaj więcej