Odzyskiwanie danych Kraków

Odzyskiwanie danych Kraków dla firm oraz klientów prywatnych często bywa jedynym ratunkiem w obliczu awarii dysku twardego, telefonu, albo innego nośnika danych. Ponadto w tym samym serwisie możesz także zlecić odzyskanie hasła blokady ekranu Android. Dlatego dowiedz się więcej o pełnej ofercie odzyskiwania danych w Krakowie. 

Spis treści:

  1. Odzyskiwanie danych w Krakowie dla firm
  2. Jak odzyskać danych z dysku w Krakowie?
  3. Kraków: odzyskiwanie danych Android
  4. Jak odblokować telefon, gdy zapomni się wzoru?
  5. Odzyskiwanie danych Kraków – adres

Jesteśmy firmą nastawioną na współpracę B2B. Co prawda  profesjonalnie i bezpieczne odzyskujemy dane w Krakowie także dla prywatnych klientów. Jednak naszą domeną pozostaje współpraca z przedsiębiorcami, ponieważ rozumiemy ich potrzeby. Dlatego podczas wstępnej rozmowy zawsze udzielamy profesjonalnych informacji dotyczącej szczegółów realizacji zlecenia. Sprawdź, co jeszcze zyskasz, zlecając nam odzyskanie firmowych danych?

odzyskiwanie danych kraków
House of Data - odzyskiwanie danych w Krakowie, ul. Dietla 97

Odzyskiwanie danych w Krakowie dla firm

Dane we firmie są najważniejsze. Ponieważ bez dostępu do danych Twoja firma nie funkcjonuje, albo najlepszym wypadku pracuje z ograniczoną efektywnością. A z drugiej strony proces przywracania danych w zależności od zastosowanej metody oraz umiejętności techników, może być czasochłonny i nieskuteczny. 

W House of Data stawiamy na profesjonalną obsługę firm oraz instytucji. I korzystamy z nowoczesnego laboratorium, a nasi technicy to specjaliści, którzy praktyczne umiejętności oraz wiedzę zdobywają od lat. Dlatego możemy zaoferować usługi odzyskiwania danych B2B o wysokiej efektywności. Ponadto jakość obsługi klienta plasuje nas w czołówce branży. Więc jeśli masz kłopot z dostępem do danych w swojej firmie, to zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Wtedy pomożemy szybko i profesjonalnie.

Jak odzyskać danych z dysku w Krakowie?

Odzyskiwanie danych z dysku hdd wymaga zastosowania zupełnie innych metod, niż te, których używamy podczas pracy z nośnikami SSD. Spowodowane to jest odmienną konstrukcją obu typów dysków twardych. Okazuje jednak, że odzyskiwanie danych z dysku  SSD i HDD często wykonujemy po wystąpieniu takich samych usterek. Dlatego sprawdź, w jaki sposób najczęściej psują się dyski twarde.

Typowe uszkodzeniadysk HDDdysk SSD
przyklejenie głowic do talerzytaknie
upadek z wysokościtaknie
złamanienietak
zmiażdżenie taktak
przebicietaktak
stopienie / nadpalenie obudowytaktak
zalanie dyskutaktak
awaria mechanizmu pozycjonowania głowictaknie
uszkodzenie napędu talerzy taknie
awaria mikrokontrolera nietak
uszkodzenia elektronikitaktak
awarie w wyniku zwarć i przepięćtaktak

Odzyskiwanie danych Kraków z dysku twardego jest możliwe także w przypadku uszkodzeń logicznych. A więc spowodowanych np. wadliwą pracą oprogramowania, albo celowym działaniem (usunięcie partycji, wykasowanie danych). Ponadto do tego rodzaju awarii zaliczamy także formatowanie nośnika i utratę lub zaszyfrowanie danych, spowodowane przez wirusy albo ataki hakerskie. Dlatego specjalnie dla firm przygotowaliśmy także usługę naprawy baz danych.

odzyskiwanie danych z dysków w Krakowie
House of Data - odzyskiwanie danych z dysków twardych i innych nośników w Krakowie

Kraków: odzyskiwanie danych Android

Odzyskiwanie danych Android Kraków to oferta skierowana do wszystkich klientów, którzy mają problem z dowolnym urządzeniem obsługiwanym przez ten system operacyjny, czyli ze:

– smartfonem,

– tabletem,

– smartwatchem, 

– notebookiem. 

Najczęściej odzyskiwanie danych Android stosujemy w przypadku telefonów komórkowych. A problemy z tymi urządzeniami spowodowane są uszkodzeniami logicznymi (np. błędami podczas aktualizacji systemu lub aplikacji) oraz mechanicznymi (zalanie telefonu, złamanie smartfona, zbity ekran w telefonie). I chociaż naprawa niektórych uszkodzeń mechanicznych jest co prawda możliwa, to zwykle okazuje się droga. A dodatkowo wiąże się z resetem urządzenia do ustawień fabrycznych, co bezpowrotnie usuwa wszystkie dane z pamięci. Dlatego wielu klientów decyduje się zamiast tego na stosunkowo tanie odzyskanie danych Android Kraków po zbiciu szybki czy zalaniu telefonu i zakup nowego urządzenia na gwarancji. 

Jak odblokować telefon, gdy zapomni się wzoru?

Blokada ekranu wzorem, PINem czy danymi biometrycznymi (np. odciskiem palca) okazuje się wyjątkowo skuteczną ochroną danych przechowywanych w pamięci urządzenia. A na dodatek kolejne wydania Androida od wersji 7.0. praktycznie wykluczają możliwość dostępu do pamięci urządzenia, kiedy zapomni się wzoru czy hasła blokady. Dlatego po usłyszeniu pytania jak usunąć blokadę ekranu wzorem, większość serwisantów po prostu rozkłada ręce i proponuje klientom przywrócenie urządzenia do ustawień fabrycznych. A w wyniku takiego twardego resetu pamięć zostaje nadpisana właśnie po to, aby nieodwracalnie wymazać wszystkie dane z telefonu. 

Ale nie musi tak być, ponieważ w House of Data wiemy, jak odblokować telefon zablokowany hasłem huawei bez utraty danych w Krakowie. Co więcej, metoda ta działa również w przypadku smartfonów innych, popularnych marek:

– Samsung, 

– Xiaomi, 

– LG.  

Aby odzyskać hasło, PIN lub wzór blokady ekranu Android nasi technicy wywołują kontrolowane spięcie, w wyniku którego odczytują te informacje. Metoda ta jest bezpieczna i sprawdza się w 99% przypadków. A na dodatek nie usuwa, ani nie zmienia dotychczasowych zabezpieczeń. Więc jeżeli plomby gwarancyjne smartfona zostały wcześniej naruszone, po ingerencji naszych techników nie pozostanie już praktycznie żaden ślad. Kiedy szukasz odpowiedzi na pytanie: blokada ekranu Android – jak usunąć Kraków, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Smartfona możesz zanieść do naszego punktu partnerskiego albo zamówić darmowego kuriera po odbiór urządzenia

usuwanie blokady ekranu w Krakowie
House of Data - usuwanie blokady ekranu Android w Krakowie

Odzyskiwanie danych w Kraków – adres

Odzyskiwanie danych Kraków ze wszystkich nośników, w tym oczywiście z dysków twardych i smartfonów, możesz zlecić w naszym punkcie partnerskim przy ul. Dietla 97. Po przyjęciu nośnika od klienta wraz z opisem usterki, pracownicy punktu zabezpieczają go i przesyłają do naszego specjalistycznego laboratorium. A tam wykonujemy gruntowną ekspertyzę, na podstawie której przedstawiamy Ci kosztorys odzyskania danych. I dopiero po jego akceptacji z Twojej strony przystępujemy do pracy. 

Odzyskiwanie danych w Krakowie:

ul. Dietla 97,

31-031 Kraków

Godziny otwarcia: 

Pn. – Pt. 09:15 -18:00

Współpracuj z nami!

Zyskaj do 15% prowizji od wartości zleceń, które nam przekażesz! Zgłoś swój serwis, jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę. Będziemy przesyłać do Ciebie swoich klientów, za co także otrzymasz prowizję. Zadzwoń lub napisz do nas, aby sprawdzić, co możemy Ci zaoferować

Wiedza ekspertów
dla Twojego bezpieczeństwa

Przeczytaj nasze FAQ, aby poznać proces odzyskiwania danych HouseOfData. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, na którym etapie jest Twoje zlecenie. Odkryj najciekawsze lub najtrudniejsze zlecenia, które zrealizowaliśmy. Dowiedz się więcej na temat uszkodzeń nośników i sposobach ich zapobiegania na naszym Blogu o odzyskiwaniu danych.

FAQ