Odzyskamy Twoje dane nawet po formatowaniu nośnika.

Co więcej, oprócz dysków HDD i SSD, usługa ta dotyczy również kart SD, pendrive’ów oraz telefonów. Proponujemy Ci skuteczne odzyskiwanie danych po formatowaniu.  Jeśli przez przypadek sformatowałeś te urządzenia lub doszło do takiej sytuacji w wyniku działania oprogramowania, albo gdy nośnik prosi o formatowanie – nie panikuj. Istnieją spore szanse na to, że uda się nam odzyskać Twoje dane. Ale przeczytaj, co robić w każdym z tych przypadków, aby obniżyć cenę odzyskiwania danych po formatowaniu.

Kiedy nośnik prosi o sformatowanie - nie formatuj, tylko wyślij go do nas!

Najczęściej zdarza się to w przypadku kart SD oraz pamięci flash: po podłączeniu do komputera, nośnik wykrywa się, ale prosi o sformatowanie. Uważaj, bo od Twojego kolejnego kroku zależy, jak wielkim nakładem pracy uda się nam odzyskać Twoje dane. Zamiast formatować taki nośnik, od razu zamów naszego bezpłatnego kuriera, który dostarczy kartę czy pendrive’a do nas na bezpłatną ekspertyzę.

Jeśli sfromatowałeś nośnik dane nadal można odzyskać.

Zarówno w przypadku dysków HDD, SSD, kart pamięci, czy pendrive’ów możemy odzyskać dane również po sformatowaniu nośnika. Dotyczy to również niektórych telefonów i smartfonów, które zostały zresetowane do ustawień fabrycznych. 

W tej sytuacji bardzo ważne jest, abyś nie używał sformatowanego nośnika, lecz bezzwłocznie zamówił kuriera po jego odbiór. Czytaj dalej i dowiedz się więcej o odzyskiwaniu danych po formatowaniu również z telefonów po przywróceniu do ustawień fabrycznych. 

Czy można odzyskać dane po resecie Androida 6.1. lub nowszego?

W Androidzie od wersji 6.1. pojawia się ochrona danych w postaci ich szyfrowania w pamięci urządzenia. Na dodatek podczas resetu telefonu z takimi wersjami systemu, pamięć jest nie tylko formatowana, lecz również nadpisywana zerami. Dlatego odzyskanie danych z takiego urządzenie jest niemożliwe

Podobnie sytuacja wygląda w systemach operacyjnych iOS oraz Blackberry. Zdarzają się jednak przypadki, że w trakcie resetu do ustawień fabrycznych telefon zawiesi się. Wtedy istnieją szanse na odzyskanie Twoich danych, więc przyślij nam taki nośnik. 

Gdy używałeś nośnik po formatowaniu, też możemy odzyskać z niego dane.​

Jeśli po sformatowaniu korzystałeś z dysku, karty pamięci czy pendrive’a, lub korzystałeś z takiego telefonu – też nie wszystko jeszcze stracone. Być może część Twoich danych nie została jeszcze nadpisana i będziemy mogli je odzyskać. Ważne jednak, abyś jak najszybciej przesłał nam taki nośnik. Przeprowadzimy bezpłatną ekspertyzę, dzięki której będziesz wiedział, jakie są szansę na odzyskanie interesujących Cię danych.

Cena odzyskiwania danych po formatowaniu nośnika.

Cena za odzyskiwanie danych po formatowaniu nośnika zależy przede wszystkim od jego rodzaju. W wycenie uwzględniamy także stan pamięci (np. odzyskanie danych z pamięci używanej po formatowaniu może być bardzo pracochłonne). Podstawowa cena za odzyskanie danych po formatowaniu karty SD lub pendrive’a wynosi 300 zł. W przypadku telefonów, smartfonów oraz dysków twardych (HDD i SSD) cena zaczyna się od 600 zł. W HouseOfData zawsze możesz skorzystać z bezpłatnego odbioru nośnika oraz profesjonalnej ekspertyzy z wyceną GRATIS.

section_5_img

Wybierz swój wariant ekspertyzy

Ekonomiczna

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 7 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia około 20 – 30 dni

299zł0

Oszczędzasz 299zł

Standardowa

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 3 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia około 10 – 14 dni

399

Ekspresowa

Wyniki ekspertyzy do 24 godzin

Średni czas realizacji zlecenia około 3-4 dni, pracujemy również w weekendy!

1230

 Podane ceny są wartością brutto