Odzyskiwanie danych Poznań

Odzyskiwanie danych Poznań to usługa, którą możemy wykonać dla Ciebie szybko dzięki naszemu punktowi przy ulicy Starołęckiej 42. Wystarczy, że zaniesiesz tam swój uszkodzony dysk twardy, albo inny nośnik. W tym samym miejscu przyjmujemy także zlecenia na usuwanie blokady ekranu Android. Dowiedz się więcej o odzyskiwaniu danych w stolicy Wielkopolski.

Spis treści:

  1. Odzyskiwanie danych z dysku w Poznaniu
  2. Jak odblokować telefon bez utraty danych?
  3. Poznań: odzyskiwanie danych Android
  4. Gdzie w Poznaniu zlecić odzyskiwanie danych?
  5. Odzyskiwanie danych z kart SD oraz pendrive’ów

Dane, przechowywane na dyskach twardych, w pamięci smartfonów czy na innych nośnikach, dawno już przestały być jedynie dodatkiem do naszego życia i pracy. Obecnie te informacje tworzą cyfrowy świat, który coraz mocniej przenika ten rzeczywisty. Nic więc dziwnego, że ich utrata stwarza tak wiele kłopotów. Aby usprawnić obsługę, nawiązaliśmy współpracę z serwisem w stolicy Wielkopolski, do którego teraz możesz zanieść swój uszkodzony nośnik. Sprawdź szczegóły odzyskiwania danych Poznań.

odzyskiwanie danych Poznań
House of Data - odzyskiwanie danych Poznań, ul. Starołęcka 42

Odzyskiwanie danych z dysku w Poznaniu

Podstawowymi usługami jest odzyskiwanie danych z dysku SSD i HDD Poznań. Polega ona na przywróceniu danych z dysków, które najczęściej spotykamy w komputerach stacjonarnych, laptopach i ultrabookach. Dla dysków HDD gwarantujemy 95% skuteczność w odzyskiwaniu danych, natomiast dla dysków twardych SSD aż 85%. 

Co ważniejsze, usługę tą wykonujemy po awariach dysków twardych, które najczęściej powodują uszkodzenia:

– mechaniczne (np. upadek, wstrząs, zgniecenie, złamanie),

– logiczne (np. błędy aplikacji, usunięcie partycji, złośliwe oprogramowanie),

– elektryczne (zwarcia, przepięcia, uszkodzenia zasilacza komputerowego).

Możesz również skutecznie odzyskać dane z dysku HDD w Poznaniu po ich przypadkowym usunięciu lub sformatowaniu dysku. Jednakże w tych sytuacjach najważniejsze jest, aby nie korzystać z nośnika po odkryciu jego uszkodzenia. W przeciwnym razie dane mogą zostać nadpisane i w efekcie utracone bezpowrotnie. Dlatego niezwłocznie po wystąpieniu awarii przynieś dysk twardy na ul. Starołęcką 42, gdzie przyjmujemy nośniki do odzyskiwania danych w Poznaniu.

odzyskiwanie danych z dysku twardego Poznań
House of Data - odzyskiwanie danych z dysków twardych w Poznaniu

Jak odblokować telefon bez utraty danych?

Pytanie, jak odblokować telefon bez utraty danych, pojawia się wtedy, gdy je zapomnimy lub ktoś zmieni nasze hasło blokady Android. Zwykle taki problem mają rodzice, których dzieci bawiły się telefonem. Standardowa procedura stosowana także w serwisach producenckich, to wykonanie resetu urządzenia do ustawień fabrycznych. Operacja ta rzeczywiście usuwa zabezpieczenie, ale przy okazji zawsze bezpowrotnie wymazuje dane z pamięci telefonu. 

Dlatego, kiedy zastanawiasz się, jak odblokować telefon zablokowany hasłem huawei bez utraty danych w Poznaniu, po prostu skontaktuj się z nami. Stosujemy bezpieczną metodę, która pozwala podglądnąć hasło blokady w postaci PINu lub wzoru graficznego. I to bez ryzyka utraty danych oraz resetu urządzenia. Co więcej, metodę tą z powodzeniem stosujemy nawet w najnowszych smartfonach z Androidem w wersji 11. Wiemy, jak usunąć blokadę ekranu wzorem, w telefonach marki:

– Samsung, 

– Huawei,

– Xiaomi, 

– LG,

– Oppo,

– iPhone do 5s.

Poznań: odzyskiwanie danych Android

Oprócz usuwania blokady oferujemy także odzyskiwanie danych Android Poznań. W ramach tej usługi możemy odzyskać prywatne informacje zapisane w pamięci zarówno smartfona, jak i tabletu lub innego urządzenia, obsługiwanego za pomocą systemu operacyjnego Android. W zależności od modelu i jego konfiguracji skutecznie odzyskać można SMSy, numery z książki telefonicznej, zdjęcia i notatki, filmy i nagrania dźwiękowe. 

Odzyskiwanie danych Android w Poznaniu przy ul. Starołęckiej nr 42 możesz zlecić praktycznie po każdym z najczęściej występujących uszkodzeń urządzenia mobilnego. Zwykle zajmujemy się odzyskiwaniem danych w Poznaniu z zalanych telefonów, smartfonów z pękniętym wyświetlaczem, złamanych telefonów i urządzeń, w których nie powiodła się aktualizacja oprogramowania.  

usuwanie blokady ekranu Android w Poznaniu
House of Data - usuwanie blokady ekranu Android w Poznaniu

Gdzie w Poznaniu zlecić odzyskiwanie danych?

Profesjonalne odzyskiwanie danych jest możliwe w przypadku większości nośników. Dlatego możesz zlecić nam przywrócenie informacji z: – dysków twardych (HDD i SSD), – telefonów i tabletów, – kart pamięci, – pendrivów, – macierzy dyskowych. Tam, gdzie w Poznaniu zlecisz odzyskiwanie danych, możesz także zostawić uszkodzone urządzenie. W opcji z odzyskiem informacji naprawimy je w naszym profesjonalnym serwisie. Taka usługa zwykle nie jest wiele droższa od naprawy przeprowadzonej w serwie, która wiąże się jednak z restem urządzenia do ustawień fabrycznych i utratą zawartości pamięci. Sprawdź cennik odzyskiwania danych w Poznaniu i reszcie kraju.
odzyskiwanie danych z kart sd i pendrive w Poznaniu
House of Data - odzyskiwanie danych z kart sd i pendrive'ów w Poznaniu


Odzyskiwanie danych z kart SD oraz pendrive’ów

Jeżeli uszkodziłeś kartę sd lub pendrive, nie zawsze oznacza to, że bezpowrotnie straciłeś przechowywane na tych nośnikach informacje. Nawet w przypadku poważnych mechanicznych uszkodzeń (złamanie karty sd, urwanie gniazda usb pendrive) możemy nadal odzyskać Twoje dane w Poznaniu wystarczy, że dostarczysz uszkodzoną pamięć przenośną do naszego punktu przy ul. Starołęckiej 42. 

Zdarza się również, najczęściej w wyniku błędu logicznego, że system prosi formatowanie karty lub pendrive’a. Niektórzy użytkownicy wykonują tę czynność, co skutkuje przywróceniem obsługi urządzenia, ale bez dostępu do wcześniej zapisanych na nim danych. Pamiętaj, że skutecznie odzyskujemy dane po formatowaniu także kart sd i pendrive’ów, więc nie musisz tracić swoich informacji. Zapraszamy do naszego punktu:

Odzyskiwanie danych Poznań:

ul. Starołęcka 43,

61-361 Poznań

Godziny otwarcia: pon- pt 09:00 – 17:00

Współpracuj z nami!

Zyskaj do 15% prowizji od wartości zleceń, które nam przekażesz! Zgłoś swój serwis, jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę. Będziemy przesyłać do Ciebie swoich klientów, za co także otrzymasz prowizję. Zadzwoń lub napisz do nas, aby sprawdzić, co możemy Ci zaoferować

Wiedza ekspertów
dla Twojego bezpieczeństwa

Przeczytaj nasze FAQ, aby poznać proces odzyskiwania danych HouseOfData. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, na którym etapie jest Twoje zlecenie. Odkryj najciekawsze lub najtrudniejsze zlecenia, które zrealizowaliśmy. Dowiedz się więcej na temat uszkodzeń nośników i sposobach ich zapobiegania na naszym Blogu o odzyskiwaniu danych.

FAQ