Odzyskiwanie danych Rzeszów

Odzyskiwanie danych w Rzeszowie możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Dowiedz się, gdzie w Rzeszowie odzyskać dane?

Spis treści:

Dane, zapisane na najpopularniejszych nośnikach, stracić możesz w wyniku uszkodzeń mechanicznych, błędów logicznych, ale także przez własną nieuwagę lub działanie szkodliwego oprogramowania.  Niezależnie od czynnika, który spowodował utratę dostępu do informacji, zawsze jest to sytuacja stresowa.

Pamiętaj jednak, że w większości przypadków dane nie są tracone bezpowrotnie. Często bowiem zdarza się, że problem z dostępem do nich związany jest z błędami komunikacji z modułem pamięci, którego pomimo tego wciąż przechowuje Twoje pliki, zdjęcia, projekty czy hasła. Dlatego właśnie w każdym z tych przypadków możliwe jest odzyskiwanie danych Rzeszów jest miastem, w którym posiadamy aż trzy punkty partnerskie:

  • ul. Rejtana 10A lok. 111, pon.- pt. 08:00 – 16:00
  • ul. Pelczara 4, pon.- pt. 10:00 – 18:00, sob. 10:00 – 14:00
  • ul. Ofiar Katynia 15 lok. 5 pon.- pt. 12:00 – 18:00.
odzyskiwanie danych Rzeszów, ul. Pelczara 4
House of Data - odzyskiwanie danych Rzeszów, ul. Pelczara 4

Odzyskiwanie danych z dysku w Rzeszowie

Dyski twarde wykorzystuje się do przechowywania danych w serwerach, komputerach stacjonarnych, laptopach i ultrabookach. Jeszcze do niedawna prym wiodły dyski HDD, w których dane zapisywano na magnetycznych talerzach. Konstrukcje te zawierają w sobie wiele mechanicznych podzespołów, których awaria często skutkuje uszkodzeniem dysku HDD. 

Nowsze rozwiązania to dyski SSD. Dane w nich przechowywane są w kościach pamięci, dlatego konstrukcje te pozbawione są zupełnie ruchomych elementów. Oprócz większej bezawaryjności oferują również krótsze czasy dostępu do informacji, co skutkuje znacznie szybsza pracą. Dyski SSD zużywają mniej energii i emitują mniej ciepła oraz hałasu (są praktycznie bezgłośne), niż modele HDD. 

W Rzeszowie odzyskujemy danych z dysku HDD lub SSD po wszystkich typowych uszkodzeniach, które podajemy w tabeli poniżej.

Tabela 1. Typowe uszkodzenia dysków twardych SSD i HDD, po których można przeprowadzić odzyskiwanie danych Rzeszów. 

Fizyczne uszkodzenia dysku twardego

Logiczne uszkodzenia dysków twardych

Elektroniczne uszkodzenia dysku twardego

odkształcenie ramienia głowicy

celowe lub przypadkowe usunięcie danych

zwarcia na płycie głównej

uszkodzenie powierzchni talerzy

sformatowanie dysku twardego

problemy z systemem pozycjonowania głowicy

odkształcenie obudowy

sformatowanie dysku twardego

przepalenie elektroniku w wyniku uderzenia pioruna 

zawilgocenie, zalanie nośnika

skasowanie partycji

uszkodzenia elektrostatyczne 

nadpalenie obudowy

uszkodzenie informacji sektora startowego

uszkodzenia spowodowane awarią zasilacza

przyklejenie głowic do powierzchni talerzy

błędy w tablicy alokacji plików

spalenie elementów PCB

rozszczelnienie obudowy dysku twardego

problemy spowodowane działaniem wirusów lub innego oprogramowania

przepalenie obwodów po podpięciu niewłaściwego napięcia

odzyskiwanie danych Rzeszów Ofiar Katynia 15
House of Data - odzyskiwanie danych Rzeszów, ul. Ofiar Katynia 15

Rzeszów – jak usunąć blokadę ekranu Android?

W punktach partnerskich w Rzeszowie możesz także pozostawić smartfon, jeżeli chcesz odzyskać zapomniany wzór blokady. Odzyskujemy wzory graficzne oraz hasła PIN do blokady Android. Co więcej, nasze metody są w 100% bezpieczne, więc nie ryzykujesz utraty danych czy przywrócenia urządzenia do ustawień fabrycznych, które bezpowrotnie kasuje całą zawartość pamięci. Odzyskanie danych po takiej operacji jest już fizycznie niemożliwe, ponieważ komórki pamięci zostają nadpisane. Jeżeli myślisz: blokada ekranu Android – jak usunąć?, zanieś swój telefon do jednego naszego oddziału w Rzeszowie: 

  • ul. Rejtana 10A lok. 111,
  • ul. Pelczara 4,
  • ul. Ofiar Katynia 15 lok. 5

Usuwanie blokady ekranu Android w systemach powyżej wersji 7.0. wiąże się z ryzykiem bezpowrotnego wymazania zawartości pamięci telefonu. Dlatego odradzamy wszelkie amatorskie próby realizacji tego zadania zarówno za pomocą sposobów z Sieci, jak i poprzez podpinanie urządzenia do komputera, na którym uruchomiono program do usuwania blokady ekranu. Dzięki naszej nowatorskiej i skutecznej metodzie gwarantujemy Ci bezpieczne podglądnięcie hasła lub wzoru blokady Android nawet w urządzeniach z system w wersji 10 i wyższych.

odzyskiwanie danych Rzeszów ul. Rejtana 10A lok. 111
House of Data - odzyskiwanie danych Rzeszów ul. Tadeusza Rejtana 10A lok. 111

Odzyskiwanie danych z telefonu Rzeszów

Pomożemy także w odzyskiwaniu danych z telefonu Rzeszów jest miastem, w którym zalany telefon lub uszkodzony w inny sposób możesz oddać do jednego z trzech naszych punktów. Oferujemy profesjonalne usługi odczytu zawartości pamięci smartfona, który został złamany na pół, spalony, zmiażdżony, zalany. Także po uszkodzeniu baterii czy przepięciu elektrycznym.

Ale odzyskiwanie danych Android jest możliwe także po uszkodzeniach logicznych nośnika, czyli np. po nieudanej aktualizacji, w wyniku pracy złośliwego oprogramowania, po przypadkowym usunięciu zawartości pamięci. Ważne, aby w takich sytuacjach nie używać urządzenia, ponieważ wiąże się to z ryzykiem nadpisania komórek pamięci. A to z kolei powoduje, że informacje zostają utracone bezpowrotnie. Zapraszamy na odzyskiwanie danych telefonu Rzeszów.

Współpracuj z nami!

Zyskaj do 15% prowizji od wartości zleceń, które nam przekażesz! Zgłoś swój serwis, jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę. Będziemy przesyłać do Ciebie swoich klientów, za co także otrzymasz prowizję. Zadzwoń lub napisz do nas, aby sprawdzić, co możemy Ci zaoferować

Wiedza ekspertów
dla Twojego bezpieczeństwa

Przeczytaj nasze FAQ, aby poznać proces odzyskiwania danych HouseOfData. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, na którym etapie jest Twoje zlecenie. Odkryj najciekawsze lub najtrudniejsze zlecenia, które zrealizowaliśmy. Dowiedz się więcej na temat uszkodzeń nośników i sposobach ich zapobiegania na naszym Blogu o odzyskiwaniu danych.

FAQ