Odzyskiwanie danych Warszawa

Teraz na terenie Warszawy odzyskiwanie danych wykonujemy także z opcją odbioru uszkodzonego nośnika od klienta. Dzięki temu oszczędzasz swój czas. Ale to nie jedyne korzyści współpracy z House of Data. Sprawdź szczegóły naszej oferty na odzyskiwanie danych w Warszawie.

Spis treści:

  1. Odzyskiwanie z dysku w Warszawie
  2. Warszawa – odzyskiwanie danych Android
  3. Odzyskiwanie danych z odbiorem nośnika
  4. Jak odblokować telefon, gdy zapomni się wzoru?
  5. Odzyskiwanie danych w Warszawie – adres

Zajmujemy się odzyskiwaniem danych dla Klientów z całego kraju, a nasze specjalistyczne laboratorium znajduje się w stolicy. Teraz odzyskiwanie danych Warszawa stało się jeszcze wygodniejsze, ponieważ sami odbierzemy nośniki z miejsca, które wskażesz nam w formularzu kontaktowym. Sprawdź, co jeszcze zyskasz, wybierając nasze usługi. 

Odzyskiwanie z dysku w Warszawie 

Odzyskiwanie danych z dysku HDD często wymaga wymiany uszkodzonych podzespołów na sprawne. Dzięki temu można odczytać informacje z nośników, w których awarii uległy głowice lub systemy ich pozycjonowania. Wymieniamy także elektronikę dysków twardych, którą zwykle uszkadzają przepięcia elektryczne. Oczywiście, najczęstszą przyczyną awarii dysku twardego wciąż pozostaje uszkodzenie mechaniczne, do którego dochodzi na skutek upadku laptopa lub samego dysku, albo pod wpływem długotrwałych wstrząsów. 

Tymczasem odzyskiwanie danych z dysków SSD w Warszawie wymaga zastosowania specjalistycznego oprogramowania do odczytu poszczególnych komórek pamięci. W przypadku tych nośników także ingerujemy w strukturę, stosując metodę chip-off. Tego rodzaju praktyki są skomplikowane, dlatego wykonać je może wyłącznie doświadczony technik, operujący specjalistycznym wyposażeniem laboratoryjnym. Ale chip-off często pozwala skutecznie wykonać odzyskiwanie danych nawet w zupełnie beznadziejnych przypadkach. 

Warszawa: odzyskiwanie danych Android

Odzyskiwanie danych dotyczy również urządzeń, które pracują pod kontrolą systemu Android. Chodzi o:

– smartfony,

– tablety,

– niektóre ultrabooki,

– smartwatche,

– inne urządzenia mobilne. 

W praktyce najczęściej zajmujemy się odzyskiwaniem danych Android ze smartfonów. W zależności od rodzaju urządzenia oraz wersji systemu operacyjnego odzyskać możemy listę kontaktów, sms i prywatne notatki, galerię zdjęć i wideo. 

Usługę odzyskiwania danych Android zazwyczaj wykonujemy po mechanicznych uszkodzeniach urządzeń. Bardzo często jest to po prostu pęknięta szybka w telefonie. Chociaż smartfon działa, dostęp do zawartości jego pamięci wymaga użycia specjalistycznych metod odzyskiwania danych. Tymczasem podczas wymiany wyświetlacza smartfona urządzenie najprawdopodobniej zostanie zresetowane do ustawień fabrycznych, co wymaże zawartość jego pamięci i nadpisze ją. W ten sposób dane użytkownika zostaną bezpowrotnie utracone. 

Odzyskiwanie danych Android także z wewnętrznej pamięci smartfona

Odzyskiwanie danych z odbiorem nośnika

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, uruchomiliśmy na terenie stolicy odzyskiwanie danych Warszawa za odbiorem nośnika. Po przyjęciu zgłoszenia ustalimy z Tobą miejsce oraz termin odbioru uszkodzonego urządzenia. Nasz pracownik przyjedzie po Twój nośnik i własnoręcznie dostarczy go bezpośrednio do laboratorium odzyskiwania danych. Dzięki temu:

  • oszczędzasz czas konieczny na zrealizowanie przesyłki kurierskiej,
  • wykluczasz ryzyko dodatkowego uszkodzenia lub zgubienia Twojego nośnika w transporcie,
  • zyskujesz pewność, że urządzenie natychmiast dotrze prosto do laboratorium,
  • nie musisz wypełniać formularza zamówienia kuriera. 

Odzyskiwanie danych Warszawa z odbiorem nośnika realizujemy w całej stolicy w dni powszednie. Możesz także umówić się na odbiór urządzenia o nietypowej porze. Szczegółowych informacji udzieli zawsze konsultant naszej infolinii pod numerem telefonu:

Odzyskiwanie danych tel. 881 588 521 House of Data

Jak odblokować telefon, gdy zapomni się wzoru?

Odzyskiwanie danych z telefonu w Warszawie obejmuje zarówno odczyt pamięci urządzeń uszkodzonych, jak i zablokowanych. Wielu klientów zadaje nam pytanie: blokada ekranu Android – jak usunąć? Okazuje się bowiem, że w nowszych wersjach tego systemu operacyjnego odzyskiwanie wzoru blokady czy kodu pin do telefonu jest praktycznie niemożliwe. Dlatego bardzo często serwisy gsm jako jedyną możliwość odblokowania zablokowanego telefonu wskazują reset urządzenia do ustawień fabrycznych. Problem w tym, że hard reset bezpowrotnie usuwa wszystkie informacje z pamięci i dodatkowo nadpisuje jej komórki. 

Odpowiadając na pytanie, jak odblokować telefon, gdy się zapomni wzoru, wyjaśniamy, że wykorzystujemy w tym celu nowatorską metodę, której skuteczność sięga 99%. Polega ona na wywołaniu krótkiego i kontrolowanego zwarcia na płycie głównej urządzenia. W ten sposób na chwilę zyskujemy dostęp do pamięci i możemy odczytać wzór blokady lub kod PIN. Warto podkreślić, że w metodzie tej nie chodzi o usunięcie blokady Android, a jedynie odzyskanie wzoru albo hasła. To zdecydowanie najlepsza odpowiedź na pytanie: blokada ekranu Android – jak usunąć?

usuwanie wzoru blokady android
House of Data - usuwanie blokady ekranu Android w Warszawie

Odzyskiwanie danych w Warszawie – adres

Odzyskiwanie danych wykonujemy w naszym specjalistycznym laboratorium. Każde zlecenie rozpoczyna się od przeprowadzenia profesjonalnej diagnostyki nośnika. Dzięki temu znamy przyczyny awarii i wiemy, co należy zrobić, aby odzyskać dane. Na podstawie wyników ekspertyzy wyceniamy koszty realizacji usługi. Możesz skorzystać z bezpłatnej diagnostyki nośnika lub wybrać przyspieszoną ekspertyzę płatną. Niezależnie od wybranej opcji, po zakończeniu tego etapu skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci cenę odzyskania danych z Twojego nośnika. 

Aby skorzystać z odzyskiwania danych w Warszawie możesz zamówić odbiór nośnika bezpośrednio z podanej przez Ciebie lokalizacji na terenie stolicy. Możesz także przynieść uszkodzony nośnik pod adres, który podajemy poniżej. Pamiętaj, aby zarezerwować termin wizyty pod numerem +48 533 583 818.

Odzyskiwanie danych Warszawa adres:

Pogotowie GSM24

ul. Wołoska 7,

02-675 Warszawa

Godziny otwarcia: pon. – pt. 09:00 – 18:00

Współpracuj z nami!

Zyskaj do 15% prowizji od wartości zleceń, które nam przekażesz! Zgłoś swój serwis, jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę. Będziemy przesyłać do Ciebie swoich klientów, za co także otrzymasz prowizję. Zadzwoń lub napisz do nas, aby sprawdzić, co możemy Ci zaoferować

Wiedza ekspertów
dla Twojego bezpieczeństwa

Przeczytaj nasze FAQ, aby poznać proces odzyskiwania danych HouseOfData. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, na którym etapie jest Twoje zlecenie. Odkryj najciekawsze lub najtrudniejsze zlecenia, które zrealizowaliśmy. Dowiedz się więcej na temat uszkodzeń nośników i sposobach ich zapobiegania na naszym Blogu o odzyskiwaniu danych.

FAQ