Odzyskiwanie danych Wrocław

Odzyskiwanie danych Wrocław w House of Data jest już możliwe, ponieważ rozpoczęliśmy współpracę z punktem partnerskim w tym pięknym, dolnośląskim mieście. Dlatego nie musisz już samemu wysyłać do nas uszkodzonego dysku twardego lub innego urządzenia, z którego chcesz przywrócić dane. Po prostu zanieś nośnik do punktu, z którym współpracujemy.

Spis treści:

  • Odzyskiwanie danych z dysku Wrocław
  • Przywracanie danych – na czym polega?
  • Wrocław: usuwanie blokady Android
  • Z jakich urządzeń można przywrócić dane?
  • Odzyskiwanie danych we Wrocławiu – adres

W House of Data zawsze na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję Klienta. Więc oprócz wysokiej skuteczności oraz atrakcyjnych cen odzyskiwania danych, chcemy oferować również wygodną i komfortową obsługę. Dlatego stale rozszerzamy sieć naszych punktów partnerskich. Poznaj szczegóły przywracania danych we Wrocławiu.

Odzyskiwanie danych z dysku Wrocław

Oferujemy skuteczne odzyskiwanie danych z dysku Wrocław jest jednym z tych miast, w którym uszkodzony nośnik możesz samemu dostarczyć do jednego z naszych partnerów. Dzięki temu nie musisz troszczyć się o odpowiednio bezpieczne zapakowanie przesyłki ani oczekiwać na kuriera.  A po wykonaniu ekspertyzy nośnika, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy kosztorys oraz czasz realizacji usługi. 

Odzyskiwanie danych z dysku wykonujemy zarówno z napędów HDD, jak i półprzewodnikowych, w tym również ze złączem M.2. Na skuteczność tej operacji wpływa przede wszystkim rodzaj awarii czy też uszkodzenia nośnika. Zdarza się również, że znaczenie ma konkretny model urządzenia. Dzieje się tak wtedy, gdy odzyskiwanie danych z dysku musi zostać poprzedzone wymianą uszkodzonego podzespołu (np. głowicy zapisująco-odczytujacej, płytki z elektroniką dysku czy kontrolera pamięci). 

Odzyskiwanie danych Wrocław
House of Data - odzyskiwanie danych we Wrocławiu, ul. Kłośna 3/1a

Przywracanie danych – na czym polega?

Ogólnie rzecz biorąc proces przywracania danych składa się z dwóch etapów. W pierwszym uzyskujemy dostęp do informacji zapisanych w pamięci. Nawet po usunięciu plików, folderów czy partycji, zawartość komórek pamięci nie zmienia się, dopóki system operacyjny ponownie ich nie nadpisze. Dlatego właśnie można skutecznie odzyskać dane po logicznych uszkodzeniach nośników. Ale Twoje dane mogą zostać utracone bezpowrotnie, jeżeli będziesz używał np. dysku twardego z usuniętą partycją czy smartfona, z którego omyłkowo wykasowałeś ważne dane. Dlatego, jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie informacji, odłącz urządzenie od zasilania i natychmiast odeślij je do nas albo zanieść do naszego punktu partnerskiego przy ul. Kłośna 3/1a, aby skorzystać z odzyskiwania danych Wrocław.

W drugim etapie przywracania informacji, czyli po uzyskaniu do nich dostępu, kopiujemy na nowy nośnik. Ta operacja może potrwać kilkanaście minut albo kilkadziesiąt godzin. Wszystko zależy od ilości danych, które chcemy odzyskać oraz prędkości ich sczytywania, która z kolei uzależniona jest od rodzaju nośnika i typu awarii. Po odczytaniu informacji, musimy je skonsolidować tak, abyś mógł odczytać poszczególne foldery czy pliki. Dopiero po zakończeniu tego etapu  i sprawdzeniu spójności przywróconych informacji, możemy odesłać do Ciebie nowy nośnik, na którym znajdziesz odzyskane dane.

 

Wrocław: usuwanie blokady Android

Wielu klientów pyta nas, jak usunąć blokadę ekranu Android? Cóż, jest to w zasadzie niemożliwe. Od wersji 7. tego systemu operacyjnego wprowadzono wyjątkowo restrykcyjną politykę, dotyczącą prywatności danych. W praktyce usunięcie blokady Android bez resetu urządzenia do ustawień fabrycznych jest technicznie niemożliwe. Możemy jednak podglądnąć hasło, pin lub wzór graficzny  blokady i przekazać te dane Klientowi, który bez problemu odblokuje swoje urządzenie. 

Przeprowadzenie wspomnianej procedury wymaga wykonania krótkiego i w pełni kontrolowanego zwarcia na płycie głównej urządzenia. Wtedy na krótką chwilę uzyskujemy dostęp do obszaru pamięci, w którym przechowywane są dane potrzebne do odblokowania telefonu. Metoda ta charakteryzuje się wyjątkowym bezpieczeństwem oraz skutecznością sięgającą nawet 99%. Co ważne, możemy ją zastosować do większości popularnych modeli smartfonów. Na wszelki wypadek pamiętaj, że wiemy, jak usunąć blokadę ekranu Android we Wrocławiu.

 

Z jakich urządzeń można przywrócić dane?

Współcześnie informacje zapisujemy na wielu urządzeniach, a często nie zdajemy sobie sprawy z ich liczby oraz typów. Na szczęście zwykle do przechowywania danych służą dyski twarde lub pamięci półprzewodnikowe. Z obu rodzajów tych nośników przywracamy dane w naszym laboratorium. 

Zdecydowanie najczęściej wykonujemy odzyskiwanie danych z dysku Wrocław, przy czym warto wspomnieć, że dotyczy to zarówno nośników HDD, półprzewodnikowych, jak i SSD M.2. Napędy te montowane są w komputerach stacjonarnych, laptopach i ultrabookach, urządzeniach rejestrujących. Wykonujemy również odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego. Poza tym przywracamy informacje zapisane w pamięci telefonu, smartfona, na karcie sd oraz pendrive czy pamięci flash usb. 

 

Odzyskiwanie danych we Wrocławiu – adres

Nośniki z całej Polski trafiają do naszego laboratorium, dzięki czemu wszystkim urządzeniami możemy zająć z się z odpowiednią troską i zaangażowaniem. Możesz skorzystać z opcji zamówienia darmowego kuriera po odbiór Twojego nośnika, albo zanieść go do jednego z naszych punktów partnerskich. Pracownik takiego punktu przyjmie od Ciebie urządzenie oraz bezpiecznie je zapakuje, a następnie odeśle do naszego laboratorium. Po wykonaniu usługi wyślemy do punktu we Wrocławiu nowy nośnik z odzyskanymi dla Ciebie informacjami. 

 

Odzyskiwanie danych Wrocław – adres

Daro-Tel.pl

ul. Kłośna 3/1a, 

53-434 Wrocław 

Godziny otwarcia: 

pon. – czw. 10:00 – 18:00

piątek: 10:00 – 16:00 

sob. 10:00 – 14:00 

Współpracuj z nami!

Zyskaj do 15% prowizji od wartości zleceń, które nam przekażesz! Zgłoś swój serwis, jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę. Będziemy przesyłać do Ciebie swoich klientów, za co także otrzymasz prowizję. Zadzwoń lub napisz do nas, aby sprawdzić, co możemy Ci zaoferować

Blog o odzyskiwaniu danych

Dyski twarde: uszkodzenia, ochrona nośników i danych

Dyski twarde od wielu dekad przechowują dane elektroniczne, których z roku na rok produkujemy coraz więcej. Wzrasta zatem pojemność tych urządzeń, a konstruktorzy sięgają po coraz nowsze technologie. Pomimo tego dyski twarde każdego typu podatne są na uszkodzenia. Dlatego dowiedz...

Czytaj więcej

Jaki wybrać dysk twardy do komputera stacjonarnego?

Wybór najlepszego dysku twardego do komputera stacjonarnego nie jest prosty. I można go przeprowadzić w oparciu o różne kryteria. Jednak uwzględniając koszty odzyskiwania danych z dysku, łatwo wyłonić zwycięzcę tego zestawienia. Sprawdź szczegóły. Spis treści: Wady i zalety wszystkich rodzajów...

Czytaj więcej

Jak odzyskać dane z uszkodzonego dysku zewnętrznego?

Odzyskiwanie danych z zewnętrznego dysku twardego to usługa, którą wykonujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Typowe uszkodzenia tych nośników różnią się w zależności od technologii, w której zostały wykonane. Dlatego różne są metody odzyskiwania danych z dysków zewnętrznych....

Czytaj więcej
Uszkodzona głowica dysku

Uszkodzona głowica dysku – jak odzyskać dane?

Uszkodzenie głowic to jedne z najczęstszych i najpoważniejszych usterek magnetycznych dysków twardych. Zdarzają się zarówno z winy użytkownika, jak i powodu wyeksploatowania lub czynników losowych. Sprawdź, jak odzyskać dane, kiedy głowica ulegnie uszkodzeniu. W tym wpisie: Co to jest głowica...

Czytaj więcej