Nie trać wspomnień. Odzyskaj dane z karty sd lub pendrive’a.

Rodzinne zdjęcia, nagrania z wakacji, pomoce szkolne, firmowe projekty lub kolekcje uzupełniane przez lata – to wszystko tworzy Twój cyfrowy świat. A on tworzy realne wspomnienia, których nie możesz utracić. Dlatego oferujemy Ci skuteczne odzyskiwanie danych z kart SD i pendrive.

Różne uszkodzenia,
jeden specjalista.

Możemy odzyskać dane po uszkodzeniach logicznych. Ale najczęściej karty SD i pamięci usb ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Jeżeli: 

  • zalałeś nośnik,
  • wykasowałeś dane,
  • sformatowałeś kartę lub pendrive’a
  • nośnik prosi o formatowanie
  • złamałeś wtyczkę USB
  • karta SD lub pendrive miał zwarcie

jedyne, co musisz zrobić, to zamówić bezpłatnego kuriera po odbiór nośnika. A my zajmiemy się resztą. Na każdym etapie realizacji zamówienia poinformujemy Cię o stanie urządzenia i cenie odzyskania danych.

Odzyskiwanie danych
bez ryzyka ich utraty

Niezależnie od rodzaju uszkodzenia karty SD lub pendrive’a, zawsze warto podjąć próbę odzyskania z nich danych. Stosujemy metody, które są absolutnie bezpieczne. Dlatego nawet jeśli nie uda się nam odczytać informacji w jeden sposób, dane wciąż będą dostępne dla innych metod odzysku. Nic więc nie ryzykujesz. Dlatego nie trać Twoich wspomnień. Odzyskiwanie danych z kart sd i pendrive.

Uszkodzenia logiczne. Uszkodzenia mechaniczne.

Najszybciej dane z kart SD i pamięci flash możemy odzyskać po uszkodzeniach logicznych. Szczególnie, kiedy nośnik prosi o formatowanie. Albo przypadkowo skasowałeś informacje (ale ich nie nadpisałeś – to ważne!). 

W przypadku uszkodzeń mechanicznych proces komplikuje uzyskanie fizycznego dostępu do pamięci. Zdarza się, że nawet wykorzystanie specjalistycznego sprzętu, okazuje się bardzo pracochłonne. Ale zawsze to Ty decydujesz, czy odczyt danych się opłaca. 

Nie można odzyskać danych z karty SD lub pendrive’a?

Odzyskanie danych z karty SD lub pendrive’a jest niemożliwe w przypadku fizycznego uszkodzenia kryształu pamięci. Dochodzi do niego najczęściej w wyniku złamania nośnika. Jednak wbrew pozorom, wiele przełamanych kart i pamięci USB to przypadki, w których zniszczeniu uległa obudowa i płytka z elektroniką. Dlatego w takich sytuacjach nadal można odzyskać dane bezpośrednio z kości pamięci. Wtedy wyślij do nas zdjęcie Twojego nośnika na adres biuro@houseofdata.pl. Aby zyskać specjalistyczną, ale bezpłatną opinię. Oraz przekonać się, czy możesz odzyskać Twój cyfrowy świat.

Cena odzyskiwania danych z kart SD i pendrive’ów.

Koszt odzyskania danych z kart SD i pendrive’ów zależy od rodzaju uszkodzenia i stopnia degradacji nośnika. W przypadku uszkodzeń logicznych cena zaczyna się od 300 zł. Ale jeśli nośnik uległ uszkodzeniu mechanicznemu, odczyt danych to wydatek minimum 700 zł. Dlatego skorzystaj z darmowej ekspertyzy, aby poznać cenę odzyskania danych z Twojego nośnika. 

section_5_img

Wybierz swój wariant ekspertyzy

Ekonomiczna

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 7 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia 20- 35 dni

299zł0

Oszczędzasz 299zł

Standardowa

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 3 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia 10-14 dni roboczych

399

Ekspresowa

Wyniki ekspertyzy do 24 godzin

Średni czas realizacji zlecenia 3-4 dni, pracujemy również w weekendy!

1230

 Podane ceny są wartością brutto