Odzyskiwanie danych z macierzy. Ze wszystkich poziomów RAID.

Z macierzy dyskowych korzystasz głównie po to, by chronić przed utratą informacje na nich przechowywane. Ale jak każde inne, dyski w RAID też ulegają awariom. A kiedy Cię to spotka pamiętaj: niezależnie od poziomu i konfiguracji zrealizujemy dla Ciebie odzyskiwanie danych z macierzy RAID. Szybko.

Ekspertyza nawet w 3 dni. Pracujemy dla Ciebie. Wszyscy.

Kiedy liczy się czas, wszyscy pracują dla Ciebie na najwyższych obrotach. Dlatego już teraz zamów przyspieszoną ekspertyzę nośnika. Dzięki niej diagnozę uszkodzenia, szanse na odzyskanie informacji oraz kosztorys usługi otrzymasz od nas maksymalnie w trzy dni robocze. Ale najpierw wyślij do nas swój dysk, jak 98% Klientów, którzy potrzebowali pomocy odzyskiwaniu danych z macierzy RAID.

Skutecznie odzyskujemy dane po różnych uszkodzeniach.

Najszybciej pomożemy, kiedy informację będą skasowane lub dyski sformatowane. Najwięcej pracy wymaga odzysk danych po mechanicznych uszkodzeniach dysków RAID. Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz na nas polegać.

Skutecznie odzyskujemy dane z macierzy po:

  • awarii dysków,
  • błędach podczas aktualizacji, 
  • awariach zasilania, 
  • konfliktach sprzętowych,
  • awariach karty kontrolera,
  • zastosowaniu niekompatybilnych nośników,
  • niedokończonej przebudowie RAID,
  • przypadkowym skasowaniu lub sformatowaniu danych,
  • wypadkach losowych (np. pożar, powódź).

Wyślij nam nośnik, jeśli nie udało Ci się odzyskać danych.

Istnieją duże szanse na to, że skutecznie odzyskamy dane z macierzy RAID także wtedy, kiedy nie udało się to Twojemu działowi IT. Ponieważ nasi technicy to specjaliści z dużą wiedzą. Ale przede wszystkim olbrzymim doświadczeniem. Dlatego właśnie nasza skuteczność odzysku danych z macierzy wynosi aż 97%

Cena odzyskiwania danych z macierzy RAID i NAS.

Koszt odzyskania danych z macierzy RAID lub NAS zależy w największym stopniu od rodzaju uszkodzenia nośnika. W przypadku uszkodzeń logicznych cena zaczyna się od 1000 zł. A kiedy nośnik uległ uszkodzeniu mechanicznemu, odczyt danych to wydatek minimum 2000 zł. Standardowa ekspertyza w ciągu 7 dni roboczych jest bezpłatna. Opcja przyspieszona (do max. 3 dni roboczych od otrzymania nośnika) kosztuje 369 zł. 

Wiedza ekspertów
dla Twojego bezpieczeństwa

Przeczytaj nasze FAQ, aby poznać proces odzyskiwania danych HouseOfData. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, na którym etapie jest Twoje zlecenie. Albo odkryj też najciekawsze czy najtrudniejsze zlecenia, które zrealizowaliśmy. Albo dowiedz się więcej na temat uszkodzeń nośników i sposobach ich zapobiegania na naszym Blogu o odzyskiwaniu danych.

FAQ