Odzyskiwanie danych z telefonów

zalanie telefonu/ uszkodzenie płyty głównej/ usunięte dane/ hard reset

analiza i odzyskiwanie danych z telefonu

Utracone dane z telefonu to nie lada problem dla naszych klientów z którym my spotykamy się codziennie. Od modelu urządzenia, systemu operacyjnego lub usterki, z którą mamy do czynienia, zależeć będzie czy takie dane uda nam się odzyskać. Dlatego niezbędne do tego jest wykonanie ekspertyzy, na tej postawie stwierdzimy przede wszystkim jakiej metody będziemy mogli użyć.

Pamiętaj, za każdym razem kiedy używasz telefonu po utracie danych, bezsprzecznie oddala nas to od możliwości ich odzyskania! Godnym uwagi jest fakt, że problemy z jakimi trafiają do nas klienci to: telefon zablokowany wzorem, zalanie telefonu, uszkodzenie płyty głównej, usunięte dane, błąd logiczny lub przywrócenie ustawień fabrycznych. Bezsprzecznie, najczęściej zadawane pytanie wsród naszych klientów to jak odzyskać sms z telefonu.

Czy w każdym przypadku jesteśmy w stanie Ci pomóc?

 

Odzyskiwanie uważamy za sztukę a nasze laboratorium z pewnością dysponuje najlepszym sprzętem dostępnym na rynku. Jednym z najczęściej wykorzystywanym rozwiązaniem jest UFED Touch Ultimate. Sprzęt ten, niewątpliwie umożliwia stosowanie  najefektywniejszych rozwiązań oraz ułatwia analizę danych. Zdarza się że konieczne jest zastosowanie metody ISP. Metoda ta, polega na połączeniu się do płyty głównej, w celu nawiązania komunikacji z kością pamięci. Kiedy wszystkie inne metody zawodzą, technicy z HouseOfData stosują metodę Chipp-off.  W przeciwieństwie do wcześniej przedstawionych metod, ta polega na wylutowaniu kości pamięci i przylutowaniu jej na inna płytę główną. Jest to metoda z pewnością obarczona największym ryzykiem niepowodzenia, natomiast w celu zadowolenia naszych klientów podejmujemy się najbardziej ryzykownych rozwiązań. Miło nam poinformować że niedawno na rynku pojawiła się metoda odzysku. Metoda ta pozwala nam na zdjęcie blokady z Twojego telefonu, a pytanie jak odblokować telefon zablokowany wzorem jest naszym ulubionym!

Mimo wykorzystania wszystkich metod dostępnych na rynku, niestety, najwyższe wersje oprogramowania skutecznie uniemożliwiając odzyskanie danych. To, co klientowi powinno służyć do zabezpieczenia danych, niestety często powoduje, że dane zostaną utracone bezpowrotnie.

Reasumując, po przywróceniu ustawień fabrycznych, przy wersjach oprogramowania IOS > 4.0, BlackBerry (wszystkie wersje), Android > 6.1 odzyskanie danych nie jest możliwe!

Masz uszkodzony dysk? Sprawdź co możemy Ci zaoferować! Odzyskaj dane z dysku!

Usługi
Cennik

Powyższa lista nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego.