Uszkodziłeś telefon? Odzyskamy z niego Twoje dane!

Ze wszystkich: nowych modeli, starych, a nawet tych z klapką. Czyli niezależnie od tego, jaki egzemplarz uszkodziłeś, dajemy Ci aż 88% szans powodzenia na odzyskiwanie danych z telefonu. A w zależności od wersji oprogramowania możemy odczytać całą zawartość pamięci lub jej wybrane elementy.   

Zniszczony smartfon to nie tragedia.

Skutecznie odzyskujemy dane z telefonu po najczęściej spotykanych uszkodzeniach fizycznych:
– zalanie lub zawilgocenie,
– zgniecenie, upadek,
– pęknięcia i inne uszkodzenia ekranu,
– uszkodzenie płyty głównej.

A dodatkowo odzyskamy Twoje dane z telefonu po uszkodzeniu logicznym. Również po przypadkowym lub celowym usunięciu danych. Dlatego wybierz skuteczność udowodnioną setkami pomyślnie zrealizowanych zleceń. I już dziś wyślij nam Twój uszkodzony telefon.

Odzyskiwanie danych ze smartfona.
I nie tylko.

Z urządzeń z Androidem w wersji 6.1. i niższej oraz z innym oprogramowaniem firmowym, odzyskamy praktycznie wszystkie dane. O ile oczywiście nie wykonałeś resetu urządzenia do ustawień fabrycznych lub nie nadpisałeś usuniętych danych.  

Zdradzimy Ci sekret, o którym rzadko dowiaduje się Klient: smartfony z Androidem w wersji powyżej 6.1. zabezpieczone są dodatkowym szyfrowaniem. Dlatego nikt nie odzyska z takich telefonów danych innych, niż tekstowe, czyli smsy, treści mmsów (ale bez zdjęć), kontakty czy notatki. Nie daj się więc nabić w butelkę!

Jak odzyskać dane z telefonu?

Przede wszystkim: jeśli naprawdę chcesz mieć do nich dostęp, to nie rób tego sam. Pamiętaj, że sposoby i oprogramowanie reklamowane w Sieci najczęściej powodują nadpisanie utraconych informacji, co bezpowrotnie uniemożliwia ich odczyt nawet w profesjonalnym laboratorium.

Jeżeli: 

  • przez przypadek usunąłeś dane, 
  • wymazało je oprogramowanie, 
  • telefon przestał reagować lub nie włącza się, 
  • jeżeli uszkodziłeś go fizycznie

Jedyne, co musisz wtedy zrobić, to zamówić bezpłatnego kuriera po odbiór urządzenia. A my zajmiemy się resztą. I na każdym etapie poinformujemy Cię o stanie urządzenia i kosztach odzyskania danych.

Metoda In-System Programming - skuteczność w 90% przypadków.

Ta specjalistyczna metoda odzyskiwania danych z telefonu jest bezpieczna i skuteczna, ale możliwa do wykonania tylko przez doświadczonego eksperta. Bo rozbieramy Twój telefon i lutujemy bardzo cienkie przewody bezpośrednio do złącz kości pamięci. 

Dzięki temu nie musimy wylutowywać chipa z urządzenia. A możemy za to obejść blokadę ekranu lub odczytać zawartość pamięci szczególnie wtedy, gdy płyta główna telefonu jest poważnie uszkodzona fizycznie – nawet złamana, zmiażdżona lub nadpalona. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby odzyskać Twój cyfrowy świat.

Ile kosztuje odzyskiwanie danych z telefonu?

W zależności od modelu i wersji oprogramowania w przypadku logicznego uszkodzenia telefonu, w tym usunięcia danych (ale nie resetu do ustawień fabrycznych) cena odzyskania danych zaczyna się od 400 zł

A jeśli urządzenie uległo uszkodzeniu mechanicznemu, to w zależności od jego rodzaju, za odzyskanie danych ze smartfona lub innego telefonu zapłacisz od 700 zł wzwyż. Aby poznać dokładne koszty odzyskania informacji w Twoim przypadku, wybierz darmową ekspertyzę, którą wykonamy w ciągu 7 dni od otrzymania uszkodzonego urządzenia.

section_5_img

Wybierz swój wariant ekspertyzy

Ekonomiczna

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 7 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia 30 dni

200 0

Oszczędzasz 200zł

Standardowa

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 3 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia 15 dni

369

Ekspresowa*

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 3 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia 15 dni

ekspertyza dostępna tylko dla zaszyfrowanych baz danych oraz Macierzy RAID

1000
 Podane ceny są wartością brutto 

Wiedza ekspertów
dla Twojego bezpieczeństwa

Przeczytaj nasze FAQ, aby poznać proces odzyskiwania danych HouseOfData. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, na którym etapie jest Twoje zlecenie. Albo odkryj najciekawsze czy najtrudniejsze zlecenia, które zrealizowaliśmy. Dowiedz się więcej na temat uszkodzeń nośników i sposobach ich zapobiegania na naszym Blogu o odzyskiwaniu danych.

FAQ