Uszkodziłeś telefon? Odzyskamy z niego Twoje dane!

Ze wszystkich: nowych modeli, starych, a nawet tych z klapką. Czyli niezależnie od tego, jaki egzemplarz uszkodziłeś, dajemy Ci aż 88% szans powodzenia na odzyskiwanie danych z telefonu. A w zależności od wersji oprogramowania możemy odczytać całą zawartość pamięci lub jej wybrane elementy.   

Zniszczony smartfon to nie tragedia.

Skutecznie odzyskujemy dane z telefonu po najczęściej spotykanych uszkodzeniach fizycznych:
– zalanie lub zawilgocenie,
– zgniecenie, upadek,
– pęknięcia i inne uszkodzenia ekranu,
– uszkodzenie płyty głównej.

A dodatkowo odzyskamy Twoje dane z telefonu po uszkodzeniu logicznym. Również po przypadkowym lub celowym usunięciu danych. Dlatego wybierz skuteczność udowodnioną setkami pomyślnie zrealizowanych zleceń. I już dziś wyślij nam Twój uszkodzony telefon.

Odzyskiwanie danych ze smartfona.
I nie tylko.

Z urządzeń z Androidem w wersji 6.1. i niższej oraz z innym oprogramowaniem firmowym, odzyskamy praktycznie wszystkie dane. O ile oczywiście nie wykonałeś resetu urządzenia do ustawień fabrycznych lub nie nadpisałeś usuniętych danych.  

Zdradzimy Ci sekret, o którym rzadko dowiaduje się Klient: smartfony z Androidem w wersji powyżej 6.1. zabezpieczone są dodatkowym szyfrowaniem. Dlatego nikt nie odzyska z takich telefonów danych innych, niż tekstowe, czyli smsy, treści mmsów (ale bez zdjęć), kontakty czy notatki. Nie daj się więc nabić w butelkę!

Jak odzyskać dane z telefonu?

Przede wszystkim: jeśli naprawdę chcesz mieć do nich dostęp, to nie rób tego sam. Pamiętaj, że sposoby i oprogramowanie reklamowane w Sieci najczęściej powodują nadpisanie utraconych informacji, co bezpowrotnie uniemożliwia ich odczyt nawet w profesjonalnym laboratorium.

Jeżeli: 

  • przez przypadek usunąłeś dane, 
  • wymazało je oprogramowanie, 
  • telefon przestał reagować lub nie włącza się, 
  • jeżeli uszkodziłeś go fizycznie

Jedyne, co musisz wtedy zrobić, to zamówić bezpłatnego kuriera po odbiór urządzenia. A my zajmiemy się resztą. I na każdym etapie poinformujemy Cię o stanie urządzenia i kosztach odzyskania danych.

Metoda In-System Programming - skuteczność w 90% przypadków.

Ta specjalistyczna metoda odzyskiwania danych z telefonu jest bezpieczna i skuteczna, ale możliwa do wykonania tylko przez doświadczonego eksperta. Bo rozbieramy Twój telefon i lutujemy bardzo cienkie przewody bezpośrednio do złącz kości pamięci. 

Dzięki temu nie musimy wylutowywać chipa z urządzenia. A możemy za to obejść blokadę ekranu lub odczytać zawartość pamięci szczególnie wtedy, gdy płyta główna telefonu jest poważnie uszkodzona fizycznie – nawet złamana, zmiażdżona lub nadpalona. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby odzyskać Twój cyfrowy świat.

Ile kosztuje odzyskiwanie danych z telefonu?

W zależności od modelu i wersji oprogramowania w przypadku logicznego uszkodzenia telefonu, w tym usunięcia danych (ale nie resetu do ustawień fabrycznych) cena odzyskania danych zaczyna się od 650 zł

A jeśli urządzenie uległo uszkodzeniu mechanicznemu, to w zależności od jego rodzaju, za odzyskanie danych ze smartfona lub innego telefonu zapłacisz od 950 zł wzwyż. Aby poznać dokładne koszty odzyskania informacji w Twoim przypadku, wybierz darmową ekspertyzę, którą wykonamy w ciągu 7 dni od otrzymania uszkodzonego urządzenia.

section_5_img

Wybierz swój wariant ekspertyzy

Ekonomiczna

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 7 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia 20- 35 dni

299zł0

Oszczędzasz 299zł

Standardowa

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 3 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia 10-14 dni

399

Ekspresowa*

Wyniki ekspertyzy do 24 godzin

Średni czas realizacji zlecenia około 3-4 dni, pracujemy również w weekendy!

koszt realizacji usługi +50%, oferta dostępna tylko dla klientów firmowych

1230

 Podane ceny są wartością brutto