Pozdrowienia z Wrocławia

pozdrowienia z Wrocławia

W House of Data mocno pracujemy nad tym, aby być coraz bliżej naszych Klientów. Dlatego wciąż rozwijamy sieć punktów partnerskich, w których możecie zostawiać swoje uszkodzone nośniki. Dowiedz się więcej o współpracującym z nami serwisie z Wrocławia. 

 

Spis treści:

  • Przywracanie danych – na czym polega?
  • Odzyskiwanie danych z dysku Wrocław
  • Gdzie odzyskać dane we Wrocławiu?

 

Utrata danych to zawsze stresująca sytuacja, bez względu na to, czy to informacje prywatne, czy firmowe. Na szczęście w większości przypadków można wykonać skuteczne odzyskiwanie danych. Wrocław to miasto, w którym możesz samemu zanieść uszkodzony dysk lub inny nośnik do naszego punktu partnerskiego. Zobacz co i gdzie odzyskujemy?

Przywracanie danych – na czym polega?

Podczas przywracania danych uzyskujemy dostęp do informacji, których z dowolnych powodów nie da się odczytać bez ingerencji specjalistów. Jeżeli dysk odmówi Ci posłuszeństwa, karta pamięci poprosi o formatowanie, albo z telefonu zniknie prywatna galeria zdjęć – wybierz bezpieczne i skuteczne odzyskiwanie danych Wrocław

 

Pamiętaj że w zdecydowanej większości przypadków awarii nośników dane nie są z nich usuwane. Naszym zadaniem jest więc ich wydobycie. W tym celu stosujemy różne metody. Wybór uzależniony jest oczywiście od rodzaju nośnika, jego stanu technicznego oraz przyczyny awarii. Ogólna skuteczność odzyskiwania danych w House of Data wynosi aż 98%.

Odzyskiwanie danych z dysku Wrocław

Odzyskiwanie danych z dysku we Wrocławiu wykonujemy zarówno w przypadku napędów magnetycznych, jak i półprzewodnikowych. Wszystkie prace zawsze przeprowadza nasze laboratorium w Warszawie, do którego trafiają nośniki z całej Polski. Jeśli przyniesiesz uszkodzony dysk twardy do naszego wrocławskiego punktu, jego pracownicy odeślą go do nas w zabezpieczonej przesyłce. 

 

Odzyskiwanie danych z dysku rozpoczynamy od gruntownej ekspertyzy nośnika. Ten etap możesz wykonać u nas za darmo. Następnie kontaktujemy się z klientem w celu przedstawienia kosztorysu wykonania usługi oraz terminu realizacji. Dopiero po akceptacji przez klienta przystępujemy do właściwego odzyskiwania danych Wrocław. Zauważ, że u nas masz pełną kontrolę nad procesem przywracania informacji oraz jego kosztami. 

 

Gdzie odzyskać dane we Wrocławiu?

Po odbiór uszkodzonego nośnika zawsze możesz zamówić darmowego kuriera. W następnym kroku spakuj urządzenie, pamiętając o zabezpieczeniu go na czas transportu. Można jednak prościej wykonać odzyskiwanie danych We Wrocławiu po prostu zostaw swój dysk, telefon, kartę pamięci lub pendrive’a w serwisie telefonów Daro-Tel. Jego pracownicy niezwłocznie prześlą nam Twój nośnik, a my skontaktujemy się z Tobą po wykonaniu jego ekspertyzy. Odzyskiwanie danych Wrocław – adres

Daro-Tel.p

ul. Kłośna 3/1a, 

53-434 Wrocław 

 

Godziny otwarcia: 

pon. – czw. 10:00 – 18:00

piątek: 10:00 – 16:00 

sob. 10:00 – 14:00