Praga-Północ- odzyskiwanie danych, odblokowanie telefonu

Odzyskiwanie danych oraz odblokowywanie telefonu zablokowanego wzorem, pinem lub hasłem blokady Android to nasze dwie podstawowe usługi. Zajmujemy się profesjonalnym przywracaniem informacji z najpopularniejszych nośników oraz usuwaniem blokady ekranu. Sprawdź naszą ofertę w dzielnicy Praga-Północ

Praga-Północ odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Praga-Północ to umowna nazwa naszej oferty skierowanej do mieszkańców tej właśnie dzielnicy Warszawy. W ramach jej realizacji przywracamy informacje z urządzeń, działających pod kontrolą systemu Android. 

Wykonujemy również odzyskiwanie danych Warszawa z kart sd, pamięci flash oraz oczywiście odzyskiwanie danych z dysków twardych wszystkich typów. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły naszej oferty.

Praga-Północ odblokowanie telefonu

System Android zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed dostępem do jego zawartości osobom postronnym. Chodzi o popularną blokadę ekranu Android, której złamanie jest praktycznie niemożliwe. Właściciel smartfona ustawia do odblokowania hasło, pin lub graficzny wzór blokady. Ustawienia te można zmienić wyłącznie przez twardy reset urządzenia, który wymazuje z niego wszystkie dane. 

Na szczęście oferujemy wyjątkowo skuteczną i bezpieczna metodę podglądnięcia informacji niezbędnych do autoryzacji. Dlatego jeżeli zastanawiasz się “blokada ekranu Android – jak usunąć?”, pamiętaj, że mamy odpowiedź na to pytanie. 

Praga-Północ odzyskiwanie danych z dysku 

Odzyskiwanie danych z dysku Praga-Północ to de facto usługa wykonywana w naszym warszawskim laboratorium. Trafiają do niego nośniki z całego kraju, co pozwala nam zapewnić niezmiennie wysoką jakość usług klientom z dowolnego miejsca w Polsce. 

Każde zlecenie rozpoczynamy od gruntownej ekspertyzy nośnika. Diagnostyka pozwala nam znaleźć przyczynę awarii. Na tej podstawie określamy wstępnie, jakiej metody odzyskiwania danych z dysku użyjemy i ile potrwa realizacja zlecenia. Po zaakceptowaniu kosztów przez klienta, przystęþujemy do pracy. 

Kiedy wybrać dysk HDD?

Wielu użytkowników staje przed dylematem: wybrać dysk HDD czy półprzewodnikowy? Ten drugi jest oczywiście znacznie szybszy, co przekłada się na większą wydajność pracy i przyspieszenie działania zwłaszcza starszych komputerów i laptopów. Jednak dyski SSD są również o wiele droższe niż nośniki magnetyczne

Natomiast dyski HDD doskonale sprawdzają się w charakterze dużych magazynów. Oferują sporo miejsca w przystępnych cenach. Mimo wolniejszej pracy, swobodnie można przekopiować na nie archiwa czy kopie zapasowe. Z jednym wyjątkiem: dla bezpieczeństwa danych lepiej wybrać dysk zewnętrzny SSD, który jest zdecydowanie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Praga-Północ odzyskiwanie danych z HDD 

Odzyskiwanie danych z dysku HDD Praga-Północ to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Wpływ na to ma nie tylko duża popularność tego rodzaju nośników, ale także wysoka skuteczność naszych realizacji. Przywracanie danych z dysków magnetycznych wymaga specjalistycznego sprzętu oraz sporego doświadczenia techników. Wszystko to znajdziesz w naszym laboratorium. 

Warto wiedzieć, że odzyskiwanie danych z dysku HDD jest zwykle tańsze, niż z napędów półprzewodnikowych. Ale bywa i tak, że trwa dłużej, kiedy do zrealizowania usługi potrzebujemy części zamiennych, które trudno dostać. Przed rozpoczęciem prac zawsze informujemy klienta o orientacyjnych kosztach i terminie realizacji zlecenia, dlatego ostateczną decyzję zawsze podejmujesz Ty.

Dlaczego dyski SSD są szybsze?

Dyski Solid State Drive pracują z prędkościami, które dla większości modeli magnetycznych są nieosiągalne. Skąd bierze się tak duża różnica? Wynika ona bezpośrednio z konstrukcji obu napędów.

W dyskach magnetycznych dane przechowywane są na obracających się talerzach, a odczytuje je specjalna głowica, która porusza się tuż nad wirującymi dyskami. Czas potrzebny na rozpędzenie talerzy, ale przede wszystkim na odpowiednie wypozycjonowanie głowicy to największe ograniczenia prędkości pracy tego rodzaju napędów. Pomimo tego, że czas dostępu do danych w nośnikach HDD wynosi zaledwie kilkanaście czy kilkadziesiąt milisekund, różnica w porównaniu do dysków półprzewodnikowych jest wyraźnie zauważalna. 

Dzieje się tak dlatego, że dyski SSD nie posiadają żadnych ruchomych mechanizmów. Dane przechowywane są w nich w krzemowych kościach pamięci. To specjalizowane układy scalone, obsługiwane wyłącznie za pomocą impulsów elektrycznych. Właśnie dlatego czasy dostępu do danych w pamięciach półprzewodnikowych liczone są w mikrosekundach. A to powoduje, że dyski SSD są około 1000 razy szybsze niż HDD. 

Praga-Północ odzyskiwanie danych Warszawa z SSD 

Odzyskiwanie danych z SSD to usługa, której realizacja wymaga zazwyczaj zastosowania wyrafinowanych metod przywracania danych. Niektóre sposoby są wyjątkowo skomplikowane i czasochłonne, ale zastosowane prawidłowo okazują się skuteczne nawet w fatalnych sytuacjach. 

Wszystko dlatego, że nośniki półprzewodnikowe zbudowane są praktycznie wyłącznie z układów scalonych, których naprawa jest niemożliwa. Dlatego często jedyną metodą pozostaje ich wymiana na działające egzemplarze. Między innymi za pomocą takich właśnie metod realizujemy odzyskiwanie danych z dysków SSD aż z 97% skutecznością.