Rembertów - odzyskiwanie danych, odblokowanie telefonu

Zajmujemy się profesjonalnym odzyskiwaniem danych ze wszystkich nośników, w tym oczywiście z dysków twardych i uszkodzonych telefonów komórkowych. Na tle konkurencji wyróżniają nas doskonała jakość obsługi oraz wysoka skuteczność w realizacji zleceń. Dowiedz się, jakie usługi świadczymy w dzielnicy Rembertów. 

Rembertów odzyskiwanie danych 

Odzyskiwanie danych to często jedyny ratunek, kiedy nośniki ulegnie uszkodzeniu. Niektóre awarie występują samoistnie i nie mamy na nie wpływu, ale wiele jest efektem błędów popełnianych przez użytkowników nośników. Na szczęście niezależnie od powodu, dla którego Twoje urządzenie odmówiło posłuszeństwa, możemy pomóc szybko i skutecznie.

Odzyskiwanie danych Warszawa jest usługą, której realizację każdorazowo rozpoczynamy od wykonania dokładnej ekspertyzy nośnika. Dzięki niej wiemy dokładnie, jakiej awarii uległo urządzenie oraz jakich metod użyć, aby uzyskać dostęp do danych. Te informacje pozwalają nam określić czas realizacji usługi oraz oszacować cenę odzyskiwania danych. Dopiero po akceptacji powyższych przystępujemy do procesu przywracania informacji z nośnika klienta. 

Po jakich uszkodzeniach telefonu można odzyskać dane?

Smartfony ulegają rozmaitym uszkodzeniom. Do najbardziej popularnych należy oczywiście zbita szybka, przy czym warto wiedzieć, że nie zawsze pęknięty ekran dyskwalifikuje urządzenie z dalszego użytkowania. Wszystko zależy bowiem od tego, co dokładnie zostało uszkodzone. Popularne są również uszkodzenia obudowy, do których dochodzi zwykle w wyniku upadku lub zmiażdżenia np. kołem samochodu. Klasyka to oczywiście zalany telefon, chociaż obecnie wiele modeli jest na to fabrycznie odpornych.

W praktyce odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu można wykonać po większości typowych uszkodzeń czy awarii. Nawet jeżeli ekran nie reaguje na dotyk, smartfon nie włącza się lub zapomniałeś wzór blokady ekranu, możemy skutecznie przywrócić informacje z pamięci urządzenia. Dlatego w każdej sytuacji, w której Twój telefon odmówił posłuszeństwa, po prostu odeślij go do nas. 

Warszawa: odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu

W Internecie krąży wiele porad, dotyczących samodzielnego odzyskiwania danych z uszkodzonego telefonu. Stanowczo przestrzegamy przed realizacją tych pomysłów. W przeważającej części okazują się one po prostu nieskuteczne, ale oprócz tego także niebezpieczne. W wyniku takich działań można bezpowrotnie usunąć dane z pamięci telefonu albo uruchomić procedurę twardego resetu, która po wykasowaniu zawartości pamięci, dodatkowo nadpisuje jej komórki. Wymazane w taki sposób informacje są już zupełnie nie do odzyskania. 

Dlatego najbezpieczniej jest odesłać do nas uszkodzony telefon. Nasi technicy wykonają specjalistyczną ekspertyzę, która pozwoli określić przyczynę awarii i wybrać najbardziej efektywną metodę odzyskiwania danych Warszawa. Wyślij do nas swoje urządzenie również wtedy, gdy zdecydowałeś się na jego naprawę. Pamiętaj bowiem, że niektóre procedury serwisowe po wymianie podzespołów wymagają zresetowania smartfona do ustawień fabrycznych, co usunie bezpowrotnie Twoje osobiste dane. 

Rembertów odzyskiwanie danych z dysku HDD

Odzyskiwanie danych z dysku HDD to usługa, którą wykonujemy zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Dyski magnetyczne montowane są w wielu komputerach nie tylko stacjonarnych, ale także przenośnych. Ich niewątpliwą zaletą jest korzystny stosunek ceny do pojemności, co sprawia, że często wybierane są także jako nośniki zewnętrzne, na których przechowuje się archiwa czy prywatne kolekcje. 

Pamiętaj jednak, że ze względu na swoją budowę, dyski talerzowe są bardzo wrażliwe na wstrząsy. Najczęściej odzyskujemy dane z dysków HDD uszkodzonych mechanicznie, w których np. głowica uderzyła w powierzchnię talerza, została zablokowana w skrajnym położeniu itp. Popularne jest również odzyskiwanie danych z dysku HDD po uszkodzeniu logicznym.

Rembertów odblokowanie telefonu

Jeżeli zastanawiasz się, blokada ekranu Android – jak usunąć, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W House of Data z powodzeniem stosujemy metodę, która pozwala odblokować telefon zablokowany wzorem graficznym, pinem lub hasłem. Polega ona na wywołaniu krótkiego spięcia na płycie głównej urządzenia. W wyniku tej czynności uzyskujemy krótkotrwały dostęp do obszarów pamięci, w których przechowywane są dane autoryzacyjne. 

Po podglądnięciu wzoru blokady, hasła lub kodu PIN, udostępniamy te dane właścicielowi urządzenia, który może bezpiecznie odblokować smartfon. Metoda ta sprawdza się w około 98% przypadków. Co ważne, stosujemy ją również w przypadku nowych telefonów, a ślady naszej ingerencji ograniczają się praktycznie tylko do naruszenia plomb gwarancyjnych. Jeżeli chcesz szybko i bez zbędnego ryzyka utraty danych czy hard resetu odblokować zablokowany telefon, zapraszamy do skorzystania z usługi odzyskiwania danych Warszawa