Targówek - odzyskiwanie danych, odblokowanie telefonu

W naszej ofercie znajdziesz usługi odzyskiwania danych z rozmaitych nośników. Zadania te realizujemy zarówno po uszkodzeniach logicznych, jak i mechanicznych, dlatego średnia skuteczność naszych działań wynosi ponad 98%. Sprawdź, jaką ofertę mamy dla mieszkańców dzielnicy Targówek.

Targówek odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych w sposób skuteczny, ale zarazem bezpieczny, wymaga użycia specjalnych technik oraz profesjonalnego sprzętu. Już sama ekspertyza uszkodzonego nośnika powinna być wykonana w odpowiednio wyposażonym laboratorium przez technika, który posiada wiedzę oraz doświadczenie. W wyniku niektórych działań można bowiem nieodwracalnie zniszczyć nośnik.

Dlatego właśnie zdecydowanie odradzamy wszelkie próby samodzielnego odzyskiwania danych Warszawa. W przypadku dysków twardych instalacja programu od przywracania danych często kończy się nadpisaniem pierwotnych informacji, co uniemożliwia ich późniejszy odczyt. Jeżeli interesuje Cię bezpieczne i skuteczne odzyskiwanie danych Warszawa, wyślij lub przynieś swój nośniki do naszego laboratorium. 

Targówek odblokowanie telefonu

W naszej ofercie znajdziesz także usługę, dzięki której odzyskasz hasło, pin lub wzór blokady Android. Z opcje tej korzystają często klienci, którym ustawienia blokady ekranu w telefonie zmieniły np. dzieci. Nasza metoda jest zupełnie bezpieczna dla urządzenia i można ją zastosować praktycznie we wszystkich współczesnych modelach smartfonów.

Odblokowanie telefonu zablokowanego wzorem, pinem lub hasłem w House of Data realizujemy poprzez wywołanie krótkiego, kontrolowanego spięcia na płycie głównej urządzenia. Wtedy przez krótką chwilę możemy podglądnąć zawartość komórek pamięci, w których przechowywane są dane uwierzytelniające. Odczytujemy hasło, wzór lub PIN blokady i przekazujemy je klientowi, który może teraz odblokować smartfon bez zmiany jego ustawień. 

Zbita szybka w telefonie – co robić?

Bez wątpienia zniszczenia ekranu są najczęściej występującymi uszkodzeniami mechanicznymi smartfonów. Dochodzi do nich zwykle w wyniku upadku urządzenia na twardą powierzchnię, o co nietrudno w codziennym użytkowaniu. Zbity ekran to pojęcie bardzo szerokie, bowiem wystąpienie tego uszkodzenia nie zawsze uniemożliwia obsługę smartfonu. Jeżeli jednak pęknięty ekran zupełnie nie reaguje na dotyk albo wręcz zupełnie nic nie wyświetla, jedynym ratunek jest wymiana całego wyświetlacza. 

W wielu modelach telefonów taka operacja wiąże się z wysokimi kosztami, dlatego klienci częściej decydują się na zakup nowego smartfona. W takiej sytuacji konieczne jest przeniesienie kontaktów, wiadomości oraz innych zasobów ze starego telefonu. Dzięki współþracy z House of Data możesz zrobić to szybko i wygodnie nawet wtedy, gdy Twój telefon zupełnie nie reaguje na dotyk, a na wyświetlaczu nic się nie pokazuje. 

Warszawa: odzyskiwanie danych z dysku 

Z oferty odzyskiwania danych z dysku Warszawa korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne, chociaż jeszcze do niedawna usługę tego rodzaju zamawiali głównie klienci biznesowi. Firmy chcą odzyskać dane z dysku utracone zwykle w wyniku awarii nośnika lub celowych działań np. uruchomienia złośliwego oprogramowania.

Osoby prywatne zdecydowanie rzadziej, niż firmy, wykonują kopie zapasowe. W efekcie w wielu komputerach osobistych pracują dyski, na których dane gromadzone są latami. Awaria takiego nośnika jest więc bardzo dużym problemem. Na szczęście skuteczność odzyskiwania danych z dysku Warszawa w naszym laboratorium wynosi ponad 99%. Jest więc bardzo prawdopodobne, że pomożemy Ci, kiedy Twój nośnik odmówi posłuszeństwa albo samemu przez przypadek usuniesz dane z dysku. 

Czego nie robić z uszkodzonym dyskiem twardym?

W Internecie krąży wiele mitów dotyczących metod przywracania danych z dysków twardych. Większość z proponowanych sposobów stwarza realne ryzyko nieodwracalnego zniszczenia danych lub samych nośników. 

Przykładem jest przekładanie talerzy z uszkodzonego napędu magnetycznego do działającego egzemplarza. Nawet w specjalistycznym laboratorium, gdzie pracują technicy z olbrzymim doświadczeniem, operacje tego rodzaju stosowane są wyjątkowo rzadko. Dlaczego? Ponieważ przesunięcie talerzy zaledwie o ułamki milimetrów względem siebie, o co wcale nietrudno, grozi rozkalibrowaniem nośnika i utratą możliwości odzyskania z niego danych.  

Targówek odzyskiwanie danych z HDD 

Odzyskiwanie danych z dysku HDD wykonujemy za pomocą różnych sposobów. Wybór konkretnej metody zdeterminowany jest rodzajem i rozmiarami awarii. Dlatego zawsze najpierw przeprowadzamy gruntowną ekspertyzę nośnika. Dopiero po wykonaniu diagnostyki możemy oszacować cenę odzyskiwania danych z dysku HDD oraz czas realizacji tej usługi. 

Informacje te przedstawiamy klientowi przed rozpoczęciem dalszych prac. Dlatego w House of Data zawsze masz stałą kontrolę nad realizacją usługi oraz kosztami. Cena odzyskiwania danych z HDD zaczyna się od 550 zł dla uszkodzeń logicznych oraz od 950 zł w przypadku awarii mechanicznych.