Trwałe usuwanie danych, dla ochrony Twojej organizacji.

Informacje są cenne. Ale nie tylko dla Ciebie. Dlatego zadbaj o to, by nikt nie wykorzystał danych przechowywanych na nośnikach, których już nie potrzebujesz. Zwyczajne sformatowanie dysku, a nawet przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych, nie dają gwarancji, że danych nikt nie odzyska. Dlatego wybierz bezpowrotne usuwanie danych z certyfikatem.

Usuń dane bezpowrotnie.

Chroń Twoją firmę lub instytucję przed wyciekiem informacji i usuń dane bezpowrotnie. Wiemy z doświadczenia, jak trudno wykonać tę czynność skutecznie, bo odzyskujemy dane profesjonalnie. Również po próbach ich usunięcia. Dzięki temu potrafimy je również trwale zniszczyć. A Ty możesz  zyskać pisemną gwarancję usunięcia danych z nośnika oraz jego utylizacji.

Certyfikat trwałego usunięcia danych.

Po naszych działaniach dane fizycznie przestaną istnieć. Dlatego możemy wystawić certyfikat ich bezpowrotnego usunięcia. A to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa dla Twojej firmy lub organizacji. Wystarczy że bezpłatnie wyślesz do nas nośniki, które chcesz wymazać, a my zajmiemy się resztą. 

Cena usuwania danych.

Profesjonalne i bezpowrotne usuwanie danych zaczyna się już od ceny 30 zł za nośnik. I taką usługę realizujemy dla minimum pięciu nośników. Natomiast koszt wystawienia certyfikatu trwałego zniszczenia danych i dodatkowo utylizacji nośnika to 100 zł. A tego typu zlecenia realizujemy średnio w ciągu 10 dni roboczych.

section_5_img

Wiedza ekspertów
dla Twojego bezpieczeństwa

Przeczytaj nasze FAQ, aby poznać proces odzyskiwania danych HouseOfData. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, na którym etapie jest Twoje zlecenie. Albo odkryj najciekawsze czy najtrudniejsze zlecenia, które zrealizowaliśmy. Dowiedz się więcej na temat uszkodzeń nośników i sposobach ich zapobiegania na naszym Blogu o odzyskiwaniu danych.

FAQ