Utylizuj stare nośniki danych - to się podwójnie opłaca.

Zamień nieużywane nośniki danych na wymierne korzyści. Dla Twojej organizacji i środowiska naturalnego. Bezpłatnie wyślij do nas stare dyski twarde, pamięci przenośne, telefony i smartfony. Dzięki temu pozbędziesz się elektronicznych śmieci. A dodatkowo zyskasz rabat na nasze pozostałe usługi. I podkreślisz proekologiczną misję Twojej organizacji. Utylizacja nośników danych to mądra decyzja.

Możesz być bardziej eko niż Twoja konkurencja.

Troska o czystość naturalnego środowiska przejawia się w drobnych gestach. Bo przecież to od naszych osobistych wyborów zależy, ile śmieci produkujemy i jak je utylizujemy. Dlatego Twoja firma lub instytucja może zrobić coś zupełnie bezinteresownego dla wspólnego dobra nas wszystkich. Oddając do utylizacji nośniki, których nie potrzebujesz, podkreślasz, że naprawdę troszczysz się o czystość naturalnego środowiska.

Oddaj nośnik do utylizacji i zapłać mniej za odzyskiwanie danych.

Pozostawić nam do utylizacji Twój uszkodzony nośnik, a zyskasz rabat na usługę odzyskiwania danych lub ich zniszczenia. Wysokość upustu zawsze jest indywidualna, ponieważ zależy od rodzaju i stanu zniszczenia nośnika. Przyjmujemy do utylizacji dyski, telefony, pamięci przenośne uszkodzone mechanicznie i logicznie. A po wykonaniu ekspertyzy poinformujemy Cię o wysokości rabatu.

Utylizacja nośników danych

Nośniki rozbieramy na części w naszym laboratorium. Elementy, które będzie można wykorzystać w przyszłości (np. głowice, elektronika, płyty główne) odkładamy do magazynu. A dane z pamięci (np. z talerzy dysków HDD, chipów telefonów) trwale usuwamy, ponieważ szanujemy Twoją prywatność. Następnie podzespoły te fizycznie niszczymy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa związanymi z utylizacją optycznych i magnetycznych nośników informacji.

Wybierz swój wariant ekspertyzy

Ekonomiczna

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 7 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia 30 dni

200 0

Oszczędzasz 200zł

Standardowa

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 3 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia 15 dni

369

Ekspresowa*

Wyniki ekspertyzy w przeciągu 3 dni roboczych

Średni czas realizacji zlecenia 15 dni

ekspertyza dostępna tylko dla zaszyfrowanych baz danych oraz Macierzy RAID

1000
 Podane ceny są wartością brutto 

Wiedza ekspertów
dla Twojego bezpieczeństwa

Przeczytaj nasze FAQ, aby poznać proces odzyskiwania danych HouseOfData. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, na którym etapie jest Twoje zlecenie. Odkryj najciekawsze lub najtrudniejsze zlecenia, które zrealizowaliśmy. Dowiedz się więcej na temat uszkodzeń nośników i sposobach ich zapobiegania na naszym Blogu o odzyskiwaniu danych.

FAQ