Warszawa Ursus - odzyskiwanie danych, odblokowanie telefonu

Warszawa Ursus – odzyskiwanie danych, odblokowanie telefonu

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne odzyskiwanie danych oraz pomoc w odblokowaniu telefonu zablokowanego pinem, wzorem lub hasłem. Sprawdź szczegóły naszej oferty dla mieszkańców warszawskiej dzielnicy Ursus oraz klientów z innych części kraju. 

Ursus odzyskiwanie danych z dysku 

Ursus to dzielnica Warszawy, w której oferujemy skuteczne odzyskiwanie danych z dysku. Obsługujemy zarówno nośniki magnetyczne, jak i najnowsze dyski półprzewodnikowe, w tym oczywiście ze złączem M.2. Pomagamy zarówno po uszkodzeniach fizycznych, jak i elektrycznych czy logicznych. 

Przed rozpoczęciem odzyskiwania danych z dysku każdorazowo przeprowadzamy szczegółową diagnostykę nośnika. Tylko w ten sposób możemy dokładnie określić przyczynę i rozmiar usterki oraz zaproponować najbardziej efektywną metodę odzyskiwania danych z dysku. Po wykonaniu ekspertyzy informujemy klienta również o szacowanych kosztach odzyskiwania danych oraz terminie realizacji usługi. Dopiero po akceptacji klienta przystępujemy do dalszej pracy.

Ursus odblokowanie telefonu

Jeżeli zapomniałeś hasła, wzoru graficznego lub PINu do blokad ekranu Android, zgłoś się do nas. Oferujemy nowatorską na rynku usługę odczytu ustawień, bez konieczności ich modyfikacji. Dzięki temu dosłownie “podglądamy” hasło czy wzór blokady Android, żeby potem udostępnić Ci te dane, dzięki czemu samodzielnie odblokujesz telefon. 

Nasza metoda polega na wywołaniu w pełni kontrolowanego i bezpiecznego spięcia na płycie głównej urządzenia. W wyniku tego przez krótki moment uzyskujemy dostęp do obszarów pamięci, w których przechowywane są dane uwierzytelniające, więc możemy je odczytać. 

Odzyskiwanie danych Warszawa Ursus  

W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne usługi odzyskiwania danych Warszawa w innych przypadkach oraz z różnych nośników. Oferujemy:

  • odzyskiwanie danych po sformatowaniu dysku, usunięciu danych, ataku hakerskim, usunięciu partycji, 
  • przywracanie danych z dysków po uszkodzeniach mechanicznych np. w wyniku upadku (uszkodzenie głowic dysku), awarii elektroniki,
  • odzyskiwanie danych z pendrive’ów, dysków zewnętrznych, kart pamięci i urządzeń mobilnych, pracujących pod kontrolą systemu Android, 
  • odzyskiwanie danych z telefonów, w tym smsów, galerii zdjęć i filmów. 

Jeżeli masz problem z jakimkolwiek nośnikiem danych, zadzwoń lub napisz do nas. Podpowiemy Ci, jakie kroki wykonać i doradzimy, jak zabezpieczyć urządzenie przed wysyłką. Pamiętaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji nie tylko w warszawskiej dzielnicy Ursus.

Ursus odzyskiwanie danych z HDD

Jedną z naszych głównych usług jest odzyskiwanie danych z dysków HDD Ursus. Skutecznie i bezpiecznie przywracamy informacje po typowych uszkodzeniach logicznych, fizycznych oraz elektrycznych. Do naszego laboratorium trafiają także dyski twarde po bardzo skomplikowanych uszkodzeniach i w takich przypadkach również pomagamy.

Pamiętaj, że najważniejszą czynnością po wykryciu uszkodzenia dysku, jest zaprzestanie jego dalszego użytkowania. Nawet jedno uruchomienie systemu operacyjnego może bezpowrotnie zniszczyć Twoje dane, przez nadpisanie zajmowanych przez nich sektorów. Natomiast praca dysku twardego np. po zerwaniu głowic może doprowadzić do fizycznego zniszczenia magnetycznej warstwy talerzy, w której przechowywane są dane. Po takich uszkodzenia nie będzie już można ich przywrócić.